0

Kategorie v současnosti bohužel neobsahuje žádné položky

ZNAČKA ADIO

Výrobce bot, firma Adio, přináší na trh obrovskou škálu Adio obuvi. V kolekcích najdeme jak boty na skateboard Adio, tak streetové boty Adio. Nabídka obsahuje Adio boty na tkaničku, boty Adio na suchý zip a tkaničku, kotníkové boty Adio, jednobarevné boty Adio, vícebarevné boty Adio, žabky Adio ad. Pokud máte děti, pak jsou tu i dětské boty Adio. Firma Adio nabízí pro každého něco.

Firma Adio podporuje i mnoho hudebních akcí, mimo jiné sponzorovala dnes již rozpadlou kapelu Blink-182. V jejich klipu „The Rock Show“ máte možnost vidět Marka Hoppuse, člena Blink-182, v tričku Adio.

Skateboardové oblečení Adio

Firma Adio nabízí ošacení pro všechny, kteří mají rádi skateboardingem inspirované oblečení. Firma nabízí jak pánské oblečení Adio, tak dámské oblečení Adio. Těšit se můžete na pánské a dámské Adio mikiny, Adio trička, Adio kšiltovky, Adio kalhoty ad.

To všechno a mnohem více můžete dostat na našem e-shopu. Své nové Adio boty si můžete vyzvednout osobně, tím pádem i vyzkoušet, na našich kamenných obchodech. Pokud si necháváte Adio boty nebo Adio oblečení poslat a z nějakých důvodů Vám nevyhovují, máte možnost je bez udání důvodu vrátit.

Přejeme Vám, ať s firmou Adio zažijete spoustu příjemných zážitků!