0

Adidas

Adidas boty na skate jsou prostě styl. Jedny z nezjnámějších jsou boty na skate Adidas Busenitz, pro model skatera Dennise Busenitze. Kultovní značka Adidas dobývá svět již několik desítek let. Adidas příběh začal psát Adi Dassler v umývárně své matky v roce 1924, kde se snažil vytvořit to nejlepší vybavení pro sportovce. 

Položek: 45

ADIDAS

Adidas je původně německý výrobce. Této značce se za jejích 100 let existence povedlo dosáhnout světového úspěchu. Dnes vyniká na poli prodeje obuvi, oblečení a široké škály sportovních potřeb.

Oblečení Adidas je oblíbené mezi širokou veřejností, jedná se o módní záležitost, ale také o velice kvalitní sportovní výbavu. 

Boty Adidas mají jednoduchý design - někdy retro, jindy zase moderna -, a zároveň oceníš jejich měkkou vulkanickou podrážku. 

Do skate teamu pro jezdců patří jména jako Tyshawn JonesMark Gonzales nebo již zmíněný Dennis Busenitz. Ti všichni mají také své pro modely bot, které si můžeš pořídit i na našich stránkách.

 

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM