Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Under Armour

Under Armou vyrábí kompresní oblečení, které díky technologiím zlepšuje sportovní výkony. Mise je snadná: noste HeatGear® oblečení, když je teplo, ColdGear® oblečení, když je zima a AllSeasonGear® oblečení, když je mezi těmito extrémy.

Položek: 99

Historie Under Armour

Začalo to jednoduchým plánem, vyrábět kvalitní trička. Kompresní trička, která odvádí pot od pokožky, místo toho, aby ho absorbovala. Trička, která pracují s tělem pro regulaci teploty a zvýšení výkonu.

Společnost Under Armour byla založena v roce 1996 bývalým hráčem amerického fotbalu na University of Maryland. Under Armour jsou výkonné oděvy navržené tak, aby udrželi sportovce v chladu a suchu v průběhu zápasu nebo cvičení. 

Myšlenka technologií, která stojí za Under Armour je jednoduchá: noste HeatGear® oblečení, když je teplo, ColdGear®, když je zima a AllSeasonGear® v průběhu celého roku. 

V rámci mise Under Armour je zajistit, aby sportovci podávali lepší výkony. To vše díky vášni, designu a neúnavnému úsilí o inovace.

Výsledek obrázku pro under armour Universal Guarantee Of Performance

Toto je Under Armour Universal Guarantee Of Performance. Under Armou to nazívá UGOP. Znamená to, že každý výrobek Under Armour pro vás něco dělá: dělá vás lepším!

Produktové řady Under Armour zahrnují kolekce pro muže, ženy i děti.

 

 

 

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM