0

Kšiltovky Fox

S motokrosovou značkou Fox se můžeš na Boardstar.cz obléknout od hlavy až k patě.. a rovnou můžeš začít u kšiltovek s typickým logem Fox nebo nějakou designovkou.

Položek: 40

FOX

Značka Fox byla založena již v roce 1974 ve slunné Kalifornii a dodnes patří ke špičce v motokrosovém průmyslu. Její produkty patří k nejprodávanějším na celém světě především díky záruce bezpečí a skvělému designu. Fox produkuje mnoho doplňků, triček, mikin, kraťasů a dalšího zboží.

Fanoušci hned od začátku zcela podlehli kouzlu značky s hlavou lišky a nesmírně si oblíbili oblečení Fox. Značka nabízí kompletní nabídku street dámského i pánského oblečení.

Pánská kolekce nabízí třeba v létě velmi oblíbené Fox kraťasy. Velmi odolné materiály, které jsou potřeba na kolo i boardové sporty, to je to co kraťasy Fox nabízejí. Dostat však můžete kompletní nabídku pánského oblečení Fox a obléct se od hlavy až po paty.

Pro holky má značka v nabídce např. populární dámské Fox mikiny, které jsou v parádních designech a provedeních. Nabídka dámského Fox oblečení je kompletní od kšiltovek přes mikinytrička až po kraťasy, šaty a kalhoty…