Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

GNU

Položek: 54

GNU

GNU je výrobce kvalitních snowboardů. Veškerou produkci zajišťují profesionální snowboardisté, kteří je vyrábějí ručně v továrně Mervin Manufacturing, kde se vyrábějí také snowboardy Lib Tech a Roxy.

Značka GNU byla založena v hipotermii indukované delíriem na počátku 80. let Mikem Olsonem, který vyrábí snowboardy od roku 1977.

Mike byl průkopníkem hlubokého, carvingového sidecutu a dalších podivných věcí. Dnes Mike a Pete stále vedou GNU se strukturou a zpravodajskou službou Ryana Hollise a Chrise "Two Cent Gary" Garretta. Klub "podivných" hostí Tima Karpinskiho, který se Shawnem "The Bish" Bishopem po boku, řídí veškeré vizuální počiny.

O dámský program GNU se stará Barret Christy, vítěz Banked Slalom Pro Paul Ferrel se stará o prgram výroby vázání, Jesse "The Beast" Burtner se zaměřuje na team a marketing, čtyřnásobný vítěz Baker Banked Slalom Temple Cummins je zaměřen na freeride, Danny dělá televizní show, Forest a Forrest jsou stále divní, Kaitlyn je opravdu dobrá, Jamie Anderson vyhrává všechny závody a Cody to zabíjí kdekoliv. Samozřejmě se veškeré GNU Banana s Magne Traction ručně vyrábí snowboardisty s prací v Mervin Manufacturing ve státě Washington, stejně jako na začátku.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM