Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Tubelaces

Položek: 139

TUBELACES

Vypimpuj si svoje nové i staré tenisky.

Tubelaces jsou nezbytnou součástí pro vaše tenisky. Nejčerstvější věc v tubě po zubní pastě. Tkaničky Tubelaces mají překvapivě svěží look, prémiovou kvalitu a inovativní designy. Tyto high-end tkaničky přicházejí s 30 různými designy ve třech různých délkách a jsou dlouho očekávanou alternativou, jak vylepšit vzhled nových i starých bot. Designéři Tubelaces sledují nejnovější trendy a proto jejich tkaničky odrážejí aktuální módní hity.

Mezi nejpopulárnější modely patří gloow-in-the-sun tkaničky, které na denním světle mění barvu, nebo glow-in-the-dark, které rozzáří v noci fosforeskujícími barvami. Nabídka zahrnuje i duhové, reggae, camo, neonové tkaničky, i tkaničky se zvířecími vzory - řeknětě jaké, my je máme. Zabalené v užitečné a průhledné tubě, Tubelaces jsou novým hráčem na trhu s teniskami.

A pro všechny prodejce, kteří mysleli, že tkaničky nemůžou být sexy - zamyslete se znova. Našli jsme způsob, jak téměř zapomenutou součást tenisek přívést k serióznímu bussinesu. Všechno je to o praktickém obalu, který na krámech skvěle vypadá a lidé po něm přímo baží. 

Zimní doplňky se slevou 30 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM