0

Plavky Bodyglove

Z plavek Body Glove si můžete vybrat z různých designových či jednobarevných kolekcí z několika střihů. Stejně tak sjednotit si můžete vrchní díl se spodním dílem podle svého vkusu. 

Položek: 79

BODY GLOVE

Legendární americká značka Body Glove z Kalifornie vznikla v roce 1953, kdy ji založili bratři Bob a Bill Meistrellovi.

Tehdy inspirováni vodním prostředím vynalezli bratři Meistrellovi první funkční neopren. Ve stejném roce také otevřeli vůbec první obchod s dive-and-surf na světě. Obchod se jmenoval jak jinak než Dive N' Surf. 

V roce 1955 Bob a Bill přispěli k bezpečnostnímu standardu pro celý potápěčský průmysl. Bob se stal prvním potapěčem v LA s potapěčskou licenci. O dva roky později jako první inovovali své neopreny pro armádu, stejně tak jako pro LA policii, LA záchranáře a další záchranné složky. Dokonce byli prvními, kdo vyrobil neopreny na míru pro Kawasaki a Yamahu. V roce 1968 už jako první představují vychytávku jejich neoprenů a tou je zapínání na zip na zádech. Zip na zádech je totiž velkým usnadněním oblékání a svlékání neoprenů. 

Nyní po několika úspěšných desetiletích se stále věnuje podpoře lidí s vášní k vodě i mimo ní, vybrat si můžeš jak oblíbené paddleboardy tak z obsáhlé nabídky plavek, neoprenů, oblečení a doplňků. 

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM