0

Union

V roce 2005 byla založena značka Union Bindings s jediným cílem - a to vyrábět ty nejlepší snowboardová vázání na světě. Vysoká úroveň komfortu, nejnovější technologie, skvělý výkon a odolnost zajišťují perfektní vlastnosti Union vázání

Položek: 43

UNION BINDINGS

Vázání je často nejvíce přehlíženou částí snowboardu, ale je jedním z nejdůležitějších faktorů, které zajistí, že vaše vybavení bude fungovat tak jak má. Union Bindings je jednou z mála společností, která vyrábí výhradně snowboardová vázání, přičemž veškerý svůj čas a energii soustředí na výrobu jedněch z nejlepších produktů na trhu. Svůj podíl na úspěchu má také to, že je Union společností tvořenou od snowboardistů pro snowboardisty. 

V prvním roce vyrobila značka Union vázání, na které nebyla ani jedna reklamace. Jak léta pokračovala, Union vytvořila základ pro vývoj nových materiálů a technologií, jako je "extrudovaný hliník", nebo "meta fuse nano technology". A vývoj stále pokračuje.

Značka Union se zavázala vyrábět nejlehčí, nejsilnější, nejodolnější a nejlepší snowboardové vázání na trhu.

Do světového teamu Union Pro riderů patří mnoho legend jako Travis Rice, Kevin Jones, Danny Kass, Gigi Rüff, Kazu Kokubo a spousta dalších.