0

Satori Movement

Značka Satori Movement nabízí skate kolečka již od roku 1998 a od té doby patří mezi průkopníky ve vnášení větší udržitelnosti do skateboardingu a kultury životního stylu. Jako první vyvinuli program na recyklaci skate koleček. 

Položek: 40

Satori Movement

 Společnost Satori byla založena v roce 1998 s cílem přinést do skateboardingu pozitivní a udržitelný pohled. Slovo "Satori" pochází z japonského buddhismu a znamená "čisté vědomí", "okamžité osvícení", stav vědomí.  Spoluzakladatel Craig Nejedly četl knihu Dana Millmana "Cesta pokojného bojovníka", když mu spoluzakladatel zavolal s nápadem založit společnost vyrábějící kolečka. Craig okamžitě řekl, že společnost pojmenují Satori!!! 

 Satori popisuje onen magic moment při jízdě na skateboardu, kdy vystrčíte tail, abyste udělali trik, a v tu chvíli, od bezmyšlenkovité akce až po dojezd, je to ten blažený stav Satori. Není nic lepšího než dojezd po těžkém triku! Musíte nechat všechny myšlenky jít a prostě udělat trik! To je Satori Movement!

 Satori byla vůbec první společností vyrábějící kolečka, která přišla na způsob recyklace použitých koleček, protože uretan nelze jednoduše roztavit jako jiné plasty. Vyvinout program recyklovaných koleček "Relife", díky němuž uretan neskončí na skládce, si vyžádalo roky soustředění a inovací. Kola Relife jsou vyrobena z více než 60 % z recyklovaného uretanu po spotřebě; jsou to skutečně úžasná kola s jedinečným vzhledem a kvalitní, hladkou jízdou. Společnost Satori také do některých receptur začleňuje rostlinný olej, aby kompenzovala použití ropného oleje v uretanu, stejně jako další inovativní a udržitelné přístupy k výrobě produktů.

 Společnost Satori Monement se snaží přispět k tomu, aby se svět stal lepším místem a to jedním tahem za druhým -  KEEP IT ROLLING!