0

Cariuma

Cariuma je brazilská značka, která vyrábí skateboardové boty s důrazem na pohodlí, styl a udržitelnost. Cariuma je značkou, která kromě kvalitní a stylové obuvi také dbá na svou společenskou odpovědnost a snahu minimalizovat svůj dopad na životní prostředí.

Položek: 26

CARIUMA 

Značka Cariuma nabízí boty na skateboarding s důrazem na pohodlí, výkon a trvanlivost. Boty jsou navrženy tak, aby poskytovaly skvělý pocit z desky a ochranu nohou při skateboardingu.

Cariuma používá vulkanizovanou konstrukci, která spojuje podešev s vrchní částí pomocí tepla a tlaku, což vede k vytvoření velmi silné, flexibilní a dlouhotrvající boty.

Skate boty Cariuma mají polstrovaný límec a jazyk pro pohodlí, odolnou plátěnou nebo semišovou vrchní část a gumovou podešev s dezénem podrážky rybí kosti pro lepší přilnavost a cit na skateboardu.

►►►

Brazilskou značku Cariuma založili v roce 2018 dva kamarádi David & Fernando po několika letech společné práce, kdy je pojila společná láska k boardovým sportům (skateboarding, surfing, snowboarding) a k jejich rodné Brazílii.

Hlavní myšlenkou při zrodu Cariumy bylo vybudování společnosti, která bude lépe sloužit lidem a planetě. David a Fernando cítili osobní povinnost postavit se proti plýtvání.

Svým zákazníkům chtějí dopřát upřednostnění nakupování kvality před kvantitou.

FOLLOW

Instagram @cariuma     Facebook @Cariuma     TIK TOK @cariuma     YouTube @cariumabrand

INSTAGRAM @cariumaskateboarding