0

SmellWell

Teď už se nemusíš stydět nikdy nikde zout boty, protože budou navoněný jak fialky díky SmellWell vonícím polštářkům.

Položek: 4

SmellWell

Společnost SmellWell byla založena v roce 2012 ve Švédsku jako reakce na zápach z fotbalových bot. Po vyzkoušení dostupných možností na trhu, které problém pouze zakrývaly, jsme se spojili s vědci a vyvinuli vlastní, k planetě šetrný přípravek, který jde ke zdroji problému a skutečně funguje. Naše výrobky dnes prodávají přední maloobchodní prodejci po celém světě ve více než 6 000 obchodech.

Značku Smellwell buduje silná komunita spolutvůrců a ambasadorů, kteří sdílejí vášeň pro aktivní životní styl a udržitelný život.

Spolupracujeme s prvotřídními značkami, profesionálními sportovci i šťastnými amatéry. Našimi ambasadory jsou ultraběžci, triatlonisté, sportovci CrossFitu, bojovníci UFC, extrémní lyžaři, profesionální fotbalisté a hokejisté , stejně jako dobrodruzi a hledači duše z celého světa. Neustále hledáme nové spolupráce, výzvy a způsoby, jak něco změnit.

Chceme povzbudit všechny aktivní lidi na světě, aby se starali o své oblíbené vybavení, aby zůstalo čerstvé a déle vydrželo. Abychom nemuseli neustále kupovat nové. Největší rozdíl pro životní prostředí je v tom, že se o své věci staráme, aby nám déle vydržely, a to je to, co nás k tomu vede. Vyzýváme spotřebitele, značky a organizace, aby se k nám připojili a vytvářeli pozitivní dopady na naši planetu.

Jsme hrdí na to, že se neustále zlepšujeme a stáváme se ještě udržitelnějšími. Naše výrobky jsou 100% klimaticky neutrální a vyrábějí se z udržitelných a recyklovaných meateriálů. V roce 2021 budeme 100% bez plastů a do budoucna hledáme způsoby, jak dosáhnout změny ve větším měřítku.