Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Skate desky April Skateboards

Po odchodu z Primitive Skateboards kolovalo mnoho zvěstí, zda půjde Shane O´Neill do nového sponzora nebo založí vlastní společnost. Chvilku to trvalo, pak ale přišel s vlastní značkou desek - April Skateboards.

Položek: 6

April Skateboards

S příchodem desek April vydala společnost také více než pozoruhodný klip, ve kterém hrají Yuto Horigome, Ronnie Kessner, Noah Nayef, Nathan Jackson, Ish Cepeda, Kai Kishi a Johnny Tang.

Když Shane O´Neill odešel z Primitive Skateboards, ozámil odchod prostřednictvím Instagramu s následujícím popiskem:

"Tohle je můj poslední klip na desce Primitive. Založím novou skateboardovou společnost s přáteli skatery, které všichni znáte. Na tom všem teď pracujeme a desky April budou k mání koncem tohoto roku."

Shane O´Neill

se narodil v australském Melbourne a skejtu jezdí od svých 10 let. O zři roky později začala jeho spolupráce s Nike SB a v Nike videu "Nothing But The True" dal jasně najevo, kam jeho budoucnost míří. Pokud udržuješ aktuální informace o tom, co se děje ve světě skateboardingu, pak jsi si jistě všiml/a rychlého Shaneova úspěchu. Shane o tom ví své, takže s deskami od April Skateboards budeš jistě spokojen.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM