0
SNOWBOARD SIMS VANISH

Doprava zdarma Novinka

Snowboard sims vanish - zelená

Model VANISH od značky Sims z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2022. Barva zelená. Dřevo, kov, laminát. Více o tomto kousku
Tvoje cena 17 500 Kč
Registruj se a ušetři! 16 975 Kč

tvoje cena
po registraci

Získej další slevu za osobní odběr 525 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Vyzvedni ihned na těchto prodejnách (0 ks)

Pánský snowboard Sims Wanish

je tím pravým nástrojem do hlubokých a strmých dnů, kdy chceš alespoň jednou v každé zatáčce jednoduše zmizet z dohledu.

Jedná se o plně directional snowboard se 17mm zúžením a 25mm setbackem, který je připraven pro dny plné prašanu. Profil jádra Directional Wave Form je optimalizovaný pro surfování v hlubokém sněhu, nabízí extra tlumení pod vázáním a Flexible Twin Tip tvar, který je lehčí a ovladatelnější. 

DETAILY

URČENÍ

 • Pro pokročilé jezdce a experty.
 • Freeride, allmountain.

PROHNUTÍ

 • Traditional Camber - jediný konvexní oblouk mezi kontaktními body desky zajišťuje předvídatelné držení na hraně, zatížení a odskok při vyvíjení a vybíjení tlaku během zatáčení jezdce.

TVAR

 • Directional - delší širší špička než patka a posunutý setback dozadu pro snadné surfování v prašanu.
 • Flexible Thin Tip - tato technologie šetřící hmotnost snižuje množství materiálu ve špičce a patce prkna, což vede k nižší švihové hmotnosti, která usnadňuje a urychluje točení a rotační triky.

JÁDRO

 • MOD 5 - díky oboustrannému umístění bukového dřeva, které má vynikající tepelnou odolnost, voděodolnost, vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a pružnost, má toto jádro výrazně lepší odezvu od okraje k okraji. 

 • I Basalt - ekologický materiál z čedičových vláken je integrován do 40 mm širokých pásků, které zlepšují tlumení; přirozeně snižují chvění a vibrace při vysoké rychlosti.

 • Directional Wave Form Core - tento tvar jádra, který odpovídá profilu camberu, je optimalizován pro jízdu v prašanu.

LAMINACE

 • Tri-Tex - nejpokročilejší Sims matrici; třícestné uspořádání, které kombinuje lehká skelná vlákna v úhlech 0º, 45º a 90º, což zajišťuje nezpochybnitelný pop, odskok, pružnost a torzi v nejvýkonnějších prknech.

SKLUZNICE

 • Premium Racing - tato skluznice využívá vysokorychlostní základový materiál s vysokou hustotou, který byl vybrán pro svou molekulární hmotnost a který zajišťuje bezkonkurenční rychlost, vynikající odolnost proti opotřebení a zvýšenou absorbci vosku. 

SYSTÉM MONTÁŽE

 • 2 x 4

Kód: SVANISH#MLT
Model VANISH od značky Sims z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2022. Barva zelená. Dřevo, kov, laminát. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Navštívené produkty

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM