0
SNOWBOARD SIMS STF

Doprava zdarma Novinka

Snowboard sims stf - černá

Model STF od značky Sims z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2022. Barva černá. Dřevo, kov, laminát. Více o tomto kousku
Tvoje cena 15 500 Kč
Registruj se a ušetři! 15 035 Kč

tvoje cena
po registraci

Získej další slevu za osobní odběr 465 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Vyzvedni ihned na těchto prodejnách (0 ks)

Pánský snowboard Sims STF

je deska tvarovaná k létání.

Obyvatel města Himedži Tadashi Fuse se před více než 20 lety dostal do Tichomoří a před objektivy světové snowboardové veřejnosti a svou japonskou freestylovou precizností v nejtěžším backcountry terénu Britské Kolumbie inspiroval celé generace jezdců po celém světě. Snowboard Sims STF je twin tip s dlouhou špičkou, který Tadashi navrhl tak, aby proplouval nejhlubšími dny doma v Japonsku, posílal ho z největších step-downů ve whistlerském backcountry a rozbíjel polštáře, kdekoli se naskládají.

Tadashi dává přednost tradičnímu camberu kvůli jeho předvídatelnému vyskakování z hrany a odrazům ze zatáček. Technologie Flexible Thin Tip snižuje materiál a hmotnost švihu pro rychlejší rotace a celkově lehký pocit ve vzduchu. Sklolaminát Tri-Tex, Sims nejpokročilejší, špičková matrice, a 50 mm široký pruh I Carbon zvyšují výkon, torzní tuhost a odolnost.

Snowboardová grafika od MAKOTO YAMAKI.

DETAILY

URČENÍ

 • Pro pokročilé jezdce a experty.
 • Allmountain, freeride, freestyle.

PROHNUTÍ

 • Traditional Camber - jediný konvexní oblouk mezi kontaktními body desky zajišťuje předvídatelné držení na hraně, zatížení a odskok při vyvíjení a vybíjení tlaku během zatáčení jezdce.

TVAR

 • Long Nose Twin - symetrický tvar s mírně delší špičkou pro snadné proplouvání prašanem a jízdu na switch.
 • Flexible Thin Tip - tato technologie šetřící hmotnost snižuje množství materiálu ve špičce a patce prkna, což vede k nižší švihové hmotnosti, která usnadňuje a urychluje točení a rotační triky.

JÁDRO

 • MOD 4 - jedinečná směs topolového a bambusového dřeva a dřeva paulovnie ve vyváženém uspořádání činí toto jádro lehčím a zajišťuje větší pop, vyšší pevnost a živý pocit.

 • Twin Wave Form - v závislosti na poloze inzertů a prohnutí se částečně upravuje tloušťka povrchu jádra, čímž se vytváří jedinečný ohyb, který zlepšuje tlumení nárazů a ovládání.

 • I Carbon - 50mm karbonový pásek zajišťuje lehkou tuhost, která zvyšuje razanci a výkon v jakémkoliv terénu.

LAMINACE

 • Tri-Tex - nejpokročilejší Sims matrici; třícestné uspořádání, které kombinuje lehká skelná vlákna v úhlech 0º, 45º a 90º, což zajišťuje nezpochybnitelný pop, odskok, pružnost a torzi v nejvýkonnějších prknech.

SKLUZNICE

 • Premium Racing - tato skluznice využívá vysokorychlostní základový materiál s vysokou hustotou, který byl vybrán pro svou molekulární hmotnost a který zajišťuje bezkonkurenční rychlost, vynikající odolnost proti opotřebení a zvýšenou absorbci vosku. 

SYSTÉM MONTÁŽE

 • 2 x 4

 

 


Kód: SSTF#MLT
Model STF od značky Sims z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2022. Barva černá. Dřevo, kov, laminát. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Navštívené produkty

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM