0
SNOWBOARD SIMS NUB

Doprava zdarma Novinka

Snowboard sims nub - žlutá

Model NUB od značky Sims z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2022. Barva žlutá. Dřevo, kov, laminát. Více o tomto kousku
Tvoje cena 16 900 Kč
Registruj se a ušetři! 16 393 Kč

tvoje cena
po registraci

Získej další slevu za osobní odběr 507 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Vyzvedni ihned na těchto prodejnách (0 ks)

Pánský snowboard Sims Nub

je freestyle deska pro freeridery a freeride deska pro freestylery. 

Díky tvaru Long Nose Twin a progresivnímu bočnímu vykrojení vypadá snowboard Sims Nub jako directional prkno, i když se podle kontaktních bodů jedná o twin tip - jezdí a přistává na switch bez cukání jako directional tvary. Dlouhý nose poskytuje dostatek surfového pocitu v prašanu a optimální postoj tě umístí do sweet spotu tradičního camberu a bočního vykrojení.

NUB je oblíbeným prknem týmových jezdců Johna Jacksona, Scotta Bluma, Keegana Valaiky a Shuheie Satoa. Snowboardová grafika od NICKA DIRKSE.

DETAILY

URČENÍ

  • Pro pokročilé jezdce a experty.
  • Allmountain, freeride, freestyle.

PROHNUTÍ

  • Traditional Camber - jediný konvexní oblouk mezi kontaktními body desky zajišťuje předvídatelné držení na hraně, zatížení a odskok při vyvíjení a vybíjení tlaku během zatáčení jezdce.

TVAR

  • Long Nose Twin - symetrický tvar s mírně delší špičkou pro snadné proplouvání prašanem a jízdu na switch.

JÁDRO

  • MOD 4 - jedinečná směs topolového a bambusového dřeva a dřeva paulovnie ve vyváženém uspořádání činí toto jádro lehčím a zajišťuje větší pop, vyšší pevnost a živý pocit.

  • Twin Wave Form - v závislosti na poloze inzertů a prohnutí se částečně upravuje tloušťka povrchu jádra, čímž se vytváří jedinečný ohyb, který zlepšuje tlumení nárazů a ovládání.

  • I Carbon - 50mm karbonový pásek zajišťuje lehkou tuhost, která zvyšuje razanci a výkon v jakémkoliv terénu.

LAMINACE

  • Tri-Tex - nejpokročilejší Sims matrici; třícestné uspořádání, které kombinuje lehká skelná vlákna v úhlech 0º, 45º a 90º, což zajišťuje nezpochybnitelný pop, odskok, pružnost a torzi v nejvýkonnějších prknech.

SKLUZNICE

  • Premium Racing - tato skluznice využívá vysokorychlostní základový materiál s vysokou hustotou, který byl vybrán pro svou molekulární hmotnost a který zajišťuje bezkonkurenční rychlost, vynikající odolnost proti opotřebení a zvýšenou absorbci vosku. 

SYSTÉM MONTÁŽE

  • 2 x 4

 


Kód: SNUB#MLT
Model NUB od značky Sims z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2022. Barva žlutá. Dřevo, kov, laminát. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Navštívené produkty

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM