0
SNOWBOARD SIMS SOLO

Doprava zdarma Novinka

Snowboard sims solo - hnědá

Model SOLO od značky Sims z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2022. Barva hnědá. Dřevo, kov, laminát. Více o tomto kousku
Tvoje cena 17 900 Kč
Registruj se a ušetři! 17 363 Kč

tvoje cena
po registraci

Získej další slevu za osobní odběr 537 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Vyzvedni ihned na těchto prodejnách (0 ks)

Pánský snowboard Sims Solo

Na snowboardu Sims Solo není nic podezřelého - vychází z osvědčeného tvaru z roku 1985 (FE), ale je vyroben z nejlepších moderních materiálů a výrobních postupů, aby vzniklo jedno z nejlepších freeride prken na světě.

Ze všech triků a vychytávek je to právě pocit z plutí prašanem, který většinu jezdců zaujme. Solo je modernizací modelu SIMS 1983 FE. Značka Sims aktualizovala obrys a konstrukci obohatila o dnešní technologie, aby nabídla jízdu z minulosti, která je tak zábavná, že působí, jako by musela být z budoucnosti. Tento tvar změnil v 80. letech život mnoha lidem a v závislosti na tom, na čem běžně jezdíš, by Solo možná mohl změnit i tvoji trajektorii.

DETAILY

​URČENÍ

  • Pro pokoročilé jezdce a experty.
  • Freeride, allmountain.

PROHNUTÍ

  • Pow Camber - u této patentované konstrukce je nejvyšší bod oblouku odklonu posunut dozadu od středu. Mírný rocker v místě kontaktu s nosem dodává desce směrovou vyváženost, která zajišťuje bezkonkurenční plutí a kontrolu v hloubokém sněhu.

TVAR

  • Directional Wave Form - optimalizovaný tvar pro jízdu v prašanu.

 

JÁDRO

  • MOD 5 - díky oboustrannému umístění bukového dřeva, které má vynikající tepelnou odolnost, voděodolnost, vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a pružnost, má toto jádro výrazně lepší odezvu od okraje k okraji. 

  • Directional Wave Form Core - tento tvar jádra, který odpovídá profilu camberu, je optimalizován pro jízdu v prašanu.

LAMINACE

  • Liten - jednoduchá a osvědčená sklolaminátová laminace složená z 0˚ standardního sklolaminátu překrytého 90˚ lehkým sklem; vyvažuje pružnost a torzní tuhost pro pružnou a stlačitelnou, hladce ohebnou jízdu.

SKLUZNICE

  • Premium Racing - tato skluznice využívá vysokorychlostní základový materiál s vysokou hustotou, který byl vybrán pro svou molekulární hmotnost a který zajišťuje bezkonkurenční rychlost, vynikající odolnost proti opotřebení a zvýšenou absorbci vosku. 

SYSTÉM MONTÁŽE

  • 2 x 4

Kód: SSOLO#MLT
Model SOLO od značky Sims z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2022. Barva hnědá. Dřevo, kov, laminát. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Navštívené produkty

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM