0
SPLITBOARD SIMS ATV-X

Doprava zdarma Novinka

Splitboard sims atv-x - černá

Model ATV-X od značky Sims z kategorie splitboardy. Kolekce 2022. Barva černá. Dřevo, kov, laminát. Více o tomto kousku
Tvoje cena 19 900 Kč
Registruj se a ušetři! 19 303 Kč

tvoje cena
po registraci

Získej další slevu za osobní odběr 597 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Vyzvedni ihned na těchto prodejnách (0 ks)

Pánský splitboard Sims ATVX

V životě jde o víc než o pár zledovatělých, smutně vyhlížejících sjezdovek ve středisku a ta se přece nenecháš omezovat promočenou mapou trailů nacpanou v kapse. Sims ATV-X Splitboard ti kryje záda.

ATV-X kombinuje Pow Camber se svižným jádrem Masters Light Core a Direetional tvarováním a přináší tak do backcountry hry plnou hromadu all mountain všestrannosti. Vyšlápni nahoru a sjeď dolů, čerstvý prašan je opět na jídelníčku.

DETAILY

URČENÍ

  • Pro pokročilé jezdce a experty.
  • Backcountry, freeride, allmountain.

PROHNUTÍ

  • Pow Camber - u této patentované konstrukce je nejvyšší bod oblouku odklonu posunut dozadu od středu. Mírný rocker v místě kontaktu s nosem dodává desce směrovou vyváženost, která zajišťuje bezkonkurenční plutí a kontrolu v hloubokém sněhu.

TVAR

  • Directional - delší širší špička než patka a posunutý setback dozadu pro snadné surfování v prašanu.
  • Flexible Thin Tip - tato technologie šetřící hmotnost snižuje množství materiálu ve špičce a patce prkna, což vede k nižší švihové hmotnosti, která usnadňuje a urychluje točení a rotační triky.

JÁDRO

  • MOD 5 - díky oboustrannému umístění bukového dřeva, které má vynikající tepelnou odolnost, voděodolnost, vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a pružnost, má toto jádro výrazně lepší odezvu od okraje k okraji. 

  • Double I-Carbon Wide - širší mezera mezi dvojicí karbonových pásků od špičky k patce zajišťuje živou a pevnou kontrolu nad hranami při carvingu ve vysokých rychlostech.

LAMINACE

  • Liten - jednoduchá a osvědčená sklolaminátová laminace složená z 0˚ standardního sklolaminátu překrytého 90˚ lehkým sklem; vyvažuje pružnost a torzní tuhost pro pružnou a stlačitelnou, hladce ohebnou jízdu.

SKLUZNICE

  • Premium Racing - tato skluznice využívá vysokorychlostní základový materiál s vysokou hustotou, který byl vybrán pro svou molekulární hmotnost a který zajišťuje bezkonkurenční rychlost, vynikající odolnost proti opotřebení a zvýšenou absorbci vosku. 

SYSTÉM MONTÁŽE

  • 2 x 4

Kód: SATV-X#MLT
Model ATV-X od značky Sims z kategorie splitboardy. Kolekce 2022. Barva černá. Dřevo, kov, laminát. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Navštívené produkty

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM