0
VÁZÁNÍ BURTON LEXA X WMS

Doprava zdarma

Vázání burton lexa x wms - černá

Model LEXA od značky Burton z kategorie dámská snowboardová vázání. Kolekce 2022. Barva černá. Více o tomto kousku
Tvoje cena 8 220 Kč
Původní cena 8 250 Kč
Získej další slevu za osobní odběr 247 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Doručení na adresu: úterý 30.5.
Vyzvedni zítra na těchto prodejnách (0 ks)

Dámské snb vázání Burton Lexa X Re:Flex

má tužší konstrukci než běžná Lexa a zcela nové patky pro větší přesnost, odezvu a výkon.

Zažij pohodlí a odezvu v dámském snowboardovém vázání Burton Lexa X Re:Flex. Toto vázání nabízí špičkové funkce, jako je kotníkový pásek Hammock a patky Heel Hammock pro lepší držení a okamžitou reakci. Tlumení FullBED nastavuje vysoký standard pohodlí, zatímco freestylově orientovaný nulový náklon dopředu je mikro-nastavitelný pro ideální postoj. Verze Re:Flex™ je kompatibilní s jakýmkoli systémem uchycení prkna.

DETAILY

URČENÍ

 • Pro pokročilé riderky a profesionálky.
 • Allmountain, freeride, freestyle.

BASEPLATE

 • Single-Component Baseplate Construction - základna vyrobená z jednoho kusu a jednoho druhu materiálu pro rychlou reakci a jistotu v jakémkoliv terénu.
 • 30% Short-Glass/Nylon Composite - pevný a rychle reagující materiál, který si přesto zachovává hravé jízdní vlastnosti.

PATKY

 • Heel Hammock - patky zesílené gumovým materiálem, který dokonale obejme jakékoliv snb boty a poskytuje kvalitní odpružení se super rychlou odezvu. 
 • DialFLAD - čím vyšší náklon patek, tím rychlejší reakce při zatáčení přes paty. Nakloň patky více pro rychlou reakci při zatáčení nebo méně pro jibbování ve snowparku - DialFlad™ nabízí rychlé nastavení s více pozicemi než tradiční FLAD.
 • Living Hinge - exkluzivní technologie, která eliminuje použití šroubů a snižuje celkovovu váhu. Díky této technologii můžeš nezávisle nastavit náklon a rotaci patky.

STRAPY

 • Asym Hammokstrap - odolný a nízkoprofilový strap s asymetrickým tvarem pro dokonalé obejmutí boty a vynikající reakci.
 • SuperGrip Capstrap 2.0 - vstřikovaný, gumový přední strap, který drží boty přesně tam, kde mají být.

RÁČNY

 • Double Take Buckles - nabízejí rychlejší zapínání, rychlejší uchopení jazyka a méně klik k utahování, což výrazně zvyšuje pevnost, rychlost a snadnost použití.

ODPRUŽENÍ

 • Re:Flex FullBED Cushioning System - celoplošné odpružení, které zvyšuje komfort, snižuje únavu a chrání nohy na nerovném povrchu.
 • B3 Gel - gelové odpružení, které přejímá vibrace na nerovném terénu a chrání nohy při tvrdých dopadech. Vyrobeno je tak, aby odolávalo opakovaným nárazům a nízkým teplotám.

SYSTÉM MONTÁŽE

 • Re:Flex™ - systém, který nabízí více flexu, citu a odpružení než tradiční disková vázání. Minimalizovaná základna s Living Hinge™ diskem radikálně snižuje váhu a zároveň se volně ohýbá pro přirozený flex. Re:Flex™ je kompatibilní s většinou montážních systémů (4x4, 2x4 a The Chennel™).

 


Kód: 22231100001W23#BLK
Model LEXA od značky Burton z kategorie dámská snowboardová vázání. Kolekce 2022. Barva černá. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM