0
VÁZÁNÍ BURTON LEXA X WMS

Doprava zdarma

Vázání burton lexa x wms - černá

Model LEXA od značky Burton z kategorie dámská snowboardová vázání. Kolekce 2020. Barva černá. Více o tomto kousku
Tvoje cena 7 800 Kč
Původní cena 9 250 Kč
Získej další slevu za osobní odběr 234 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Doručení na adresu: čtvrtek 25.7.
Vyzvedni ihned na těchto prodejnách (0 ks)

Dámské snb vázání Burton Lexa X

Vyhovuje ti komfort Lexy, ale potřebuješ ještě lehčí a reakčnější vázko? Vyřeš to vázáním Burton Lexa X!

V letošním roce nabízí značka Burton vázání Lexa ve dvou verzích - klasickou Lexu, která je více hravá a Lexu X pro ty, kdo upřednostňuje agresivnější styl ježdění. 

Lexa je vybavena Re:Flex systémem montáže, který drasticky snižuje výhu a dovoluje prknu přirozeně pružit. Ve spojení s lehoučkou, vysoce citlivou patkou prakticky mizí vázání a boty a ty se stáváš přirozenou součástí desky. S tímhle vázkem můžeš jezdit ještě rychleji a přitom se spolehnout na jeho citlivou reakčnost.

DETAILY

URČENÍ

 • Pro pokročilé riderky a profesionálky.
 • Allmountain, freeride, freestyle.

BASEPLATE

 • Single-Component Baseplate Construction - základna vyrobená z jednoho kusu a jednoho druhu materiálu pro rychlou reakci a jistotu v jakémkoliv terénu.
 • 30% Short-Glass/Nylon Composite - pevný a rychle reagující materiál, který si přesto zachovává hravé jízdní vlastnosti.

SYSTÉM MONTÁŽE

 • Re:Flex™ - systém, který nabízí více flexu, citu a odpružení než tradiční disková vázání. Minimalizovaná základna s Living Hinge™ diskem radikálně snižuje váhu a zároveň se volně ohýbá pro přirozený flex. Re:Flex™ je kompatibilní s většinou montážních systémů (4x4, 2x4 a The Chennel™).

PATKY

 • Heel Hammock - patky zesílené gumovým materiálem, který dokonale obejme jakékoliv snb boty a poskytuje kvalitní odpružení se super rychlou odezvu. 
 • DialFLAD - čím vyšší náklon patek, tím rychlejší reakce při zatáčení přes paty. Nakloň patky více pro rychlou reakci při zatáčení nebo méně pro jibbování ve snowparku - DialFlad™ nabízí rychlé nastavení s více pozicemi než tradiční FLAD.
 • Living Hinge - exkluzivní technologie, která eliminuje použití šroubů a snižuje celkovovu váhu. Díky této technologii můžeš nezávisle nastavit náklon a rotaci patky.

STRAPY

 • Asym Hammokstrap - odolný a nízkoprofilový strap s asymetrickým tvarem pro dokonalé obejmutí boty a vynikající reakci.
 • SuperGrip Capstrap 2.0 - vstřikovaný, gumový přední strap, který drží boty přesně tam, kde mají být.
 • Double Take Buckles - rychlejší systém utahování s méně klikáním.

ODPRUŽENÍ

 • Re:Flex FullBED Cushioning System - celoplošné odpružení, které zvyšuje komfort, snižuje únavu a chrání nohy na nerovném povrchu.
 • B3 Gel - gelové odpružení, které přejímá vibrace na nerovném terénu a chrání nohy při tvrdých dopadech. Vyrobeno je tak, aby odolávalo opakovaným nárazům a nízkým teplotám.

Dámské vázání Burton a kompatibilita s botami

Velikost vázání S M L
US dámská velikost bot 4-6 6-8 8+
US pánská velikost bot X 6-7 7-10
EU velkost bot 34-36.5 36.5-40 40+
UK velikost bot 2.5-4 4-6 6+
Mondo velikost bot 21-23 23-25 25+
 

Kód: 22231100001W20#BLK
Model LEXA od značky Burton z kategorie dámská snowboardová vázání. Kolekce 2020. Barva černá. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit