0
SNOWBOARD SIMS UNDERTAKER

Doprava zdarma Novinka

Snowboard sims undertaker - bílá

Model UNDERTAKER od značky Sims z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2022. Barva bílá. Dřevo, kov, laminát. Více o tomto kousku
Tvoje cena 14 900 Kč
Registruj se a ušetři! 14 453 Kč

tvoje cena
po registraci

Získej další slevu za osobní odběr 447 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Vyzvedni ihned na těchto prodejnách (0 ks)

Pánský snowboard Sims Undertaker

je all-mountain zbraň vysoké úrovně, která drtí ve skate stylu.

Deska Sims Undertaker má directional twin tvar se ztupeným nosem a patkou pro dokonalý freestyl pocit na přírodních prvcích. Navíc je vybaven špičkovými technologiemi od Simsu, jako jsou bočnice Bubblegum a výztuže V2 Carbon. Ale nenech se ničím z toho rozptýlit od skutečnosti, že v roce 1998 The Undertaker vyhodil Mankinda z Hell In A Cell a propadl se 16 stop skrz stolek hlasatele.

DETAILY

URČENÍ

 • Pro pokročilé jezdce a experty.
 • Allmountain, half-pipe, freestyle, freeride, backcountry.

PROHNUTÍ

 • Modi M Camber - tato patentovaná technologie, která je dynamickou kombinací technologií M POP a Transform Camber, obsahuje plochou rocker sekci mezi patkami v rámci dvojitého camberu a tato kombinace zajišťuje špičkovou kontrolu při jibbingu a ve snowparku obecně.

TVAR

 • Long Nose Twin - symetrický tvar s mírně delší špičkou pro snadné proplouvání prašanem a jízdu na switch.

JÁDRO

 • MOD 2 - jádro kombinuje topolové dřevo a dřevo paulovnie pocházející ze Severní Ameriky. Dřevo paulovnie je druhé nejlehčí, nejpevnější a nejpružnější ze dřev běžně používaných ve snowboardingu.

 • V 2 Carbon - dvojice karbonových vrstev ve tvaru písmene V, které směřují ven od vázání ke špičkám, využívá karbon k zatížení špiček a zároveň udržuje sílu mezi kontaktními body.

 • Twin Wave Form - v závislosti na poloze inzertů a prohnutí se částečně upravuje tloušťka povrchu jádra, čímž se vytváří jedinečný ohyb, který zlepšuje tlumení nárazů a ovládání.

LAMINACE

 • Liten - jednoduchá a osvědčená sklolaminátová laminace složená z 0˚ standardního sklolaminátu překrytého 90˚ lehkým sklem; vyvažuje pružnost a torzní tuhost pro pružnou a stlačitelnou, hladce ohebnou jízdu.

SIDEWALLY

 • Bubblegum Walls - použití měkkého, pružného uretanu na bočnicích zvyšuje tlumení na skocích i celkovou odolnost.

SKLUZNICE

 • Premium Racing - tato skluznice využívá vysokorychlostní základový materiál s vysokou hustotou, který byl vybrán pro svou molekulární hmotnost a který zajišťuje bezkonkurenční rychlost, vynikající odolnost proti opotřebení a zvýšenou absorbci vosku. 

SYSTÉM MONTÁŽE

 • 2 x 4

 


Kód: SUNDERTAKER#MLT
Model UNDERTAKER od značky Sims z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2022. Barva bílá. Dřevo, kov, laminát. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Navštívené produkty

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM