0
SNOWBOARD SIMS UAP

Doprava zdarma Novinka

Snowboard sims uap - černá

Model UAP od značky Sims z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2022. Barva černá. Dřevo, kov, laminát. Více o tomto kousku
Tvoje cena 16 400 Kč
Registruj se a ušetři! 15 908 Kč

tvoje cena
po registraci

Získej další slevu za osobní odběr 492 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Vyzvedni ihned na těchto prodejnách (0 ks)

Pánský snowboard Sims UAP

Stovky pozorování vojenských pilotů potvrdily, že UAP (Unidentifiead Aerial Phenomenon) jsou zde a jsou skutečné, jen byly zatím příliš rychlé na to, aby je bylo možné vystopovat. Nyní se vše změnilo a ty si můžeš na pár kliknutí pořídit snowboard Sims UAP. Jedná se o tuhý, vysoce výkonný twin s dlouhým nosem, bambusem a karbonem v layupu, nejrychlejším soutěžní střelou Sims se zálibou v létání pod radarem.

Model UAP je inspirován pro modelem UFO od společnosti SIMS Shauna Palmera. Grafika základny je totožná s OG UFO a grafika horního vrstvy je ódou na Palmerova Jokera. UAP je Twin Tip s delší špičkou, ale stejně širokou, jako je patka. Ve spojení se sílou tradičního camberu je schpen freestyle triků na obě strany.

DETAILY

URČENÍ

  • Pro pokročilé jezdce a experty.
  • Allmountain, freeride, freestyle.

PROHNUTÍ

  • Traditional Camber - jediný konvexní oblouk mezi kontaktními body desky zajišťuje předvídatelné držení na hraně, zatížení a odskok při vyvíjení a vybíjení tlaku během zatáčení jezdce.

TVAR

  • Long Nose Twin - symetrický tvar s mírně delší špičkou pro snadné proplouvání prašanem a jízdu na switch.
  • Flexible Thin Tip - tato technologie šetřící hmotnost snižuje množství materiálu ve špičce a patce prkna, což vede k nižší švihové hmotnosti, která usnadňuje a urychluje točení a rotační triky.

JÁDRO

  • MOD 4 - jedinečná směs topolového a bambusového dřeva a dřeva paulovnie ve vyváženém uspořádání činí toto jádro lehčím a zajišťuje větší pop, vyšší pevnost a živý pocit.

  • Dual X Carbon - dvě karbonové vrstvy s profilem X , které zasahují až do špičky a paty, poskytují vyvinutý pop, stabilitu a efektivní přenos energie od hrany k hraně, což z této konstrukce dělá jednu z nejuniverzálnějších a nejcitlivějších na horách.

LAMINACE

  • Tri-Tex - nejpokročilejší Sims matrici; třícestné uspořádání, které kombinuje lehká skelná vlákna v úhlech 0º, 45º a 90º, což zajišťuje nezpochybnitelný pop, odskok, pružnost a torzi v nejvýkonnějších prknech.

SKLUZNICE

  • Premium Racing - tato skluznice využívá vysokorychlostní základový materiál s vysokou hustotou, který byl vybrán pro svou molekulární hmotnost a který zajišťuje bezkonkurenční rychlost, vynikající odolnost proti opotřebení a zvýšenou absorbci vosku. 

SYSTÉM MONTÁŽE

  • 2 x 4

 


Kód: SUAP#MLT
Model UAP od značky Sims z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2022. Barva černá. Dřevo, kov, laminát. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Navštívené produkty

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM