0
SNOWBOARD SIMS ATV

Doprava zdarma Novinka

Snowboard sims atv - černá

Model ATV od značky Sims z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2022. Barva černá. Dřevo, kov, uretan. Více o tomto kousku
Tvoje cena 14 300 Kč
Registruj se a ušetři! 13 871 Kč

tvoje cena
po registraci

Získej další slevu za osobní odběr 429 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Vyzvedni ihned na těchto prodejnách (0 ks)

Pánský snowboard Sims ATV

Na snowboardu Sims ATV zaútočíte na celou horu s vehemencí všech dob - na strmých svazích, hlubokých prašanových stržích, upravených sjezdovkách a kdovíčem ještě.

Tento všestranný all-mountain nástroj má tradiční camber prohnutí s vysokou mírou popu a energie. Technologie špiček Flexible Thin Tip to pomůže při rotačních tricích a zvýší rychlost toček. Jádro vyztužené bambusovým dřevem zajistí dlouhotrvající zábavu.

Pokud hledáš jediné prkno, které zvládne všechno, Sims ATV chce, abys se na něm projel.

DETAILY

URČENÍ

 • Pro pokročilé jezdce a experty.
 • Allmountain, freestyle, half-pipe, backcountry.

PROHNUTÍ

 • Traditional Camber - jediný konvexní oblouk mezi kontaktními body desky zajišťuje předvídatelné držení na hraně, zatížení a odskok při vyvíjení a vybíjení tlaku během zatáčení jezdce.

TVAR

 • Long Nose Twin - symetrický tvar s mírně delší špičkou pro snadné proplouvání prašanem a jízdu na switch.
 • Flexible Thin Tip - tato technologie šetřící hmotnost snižuje množství materiálu ve špičce a patce prkna, což vede k nižší švihové hmotnosti, která usnadňuje a urychluje točení a rotační triky.

JÁDRO

 • MOD 3 - kombinace topolového dřeva pocházejícího ze Severní Ameriky a bambusu s vysokým poměrem pevnosti a hmotnosti zajišťuje v tomto jádru hnací sílu. Značka Sims u něj zvětšila šířku bambusového základu, aby zvýšila pevnost a energický pocit z tohoto jádra.

 • Double I-Carbon - dva karbonové pásky procházející středem jádra zvyšují torzní tuhost pro lepší odezvu a kontrolu.

LAMINACE

 • Tri-Tex - nejpokročilejší Sims matrici; třícestné uspořádání, které kombinuje lehká skelná vlákna v úhlech 0º, 45º a 90º, což zajišťuje nezpochybnitelný pop, odskok, pružnost a torzi v nejvýkonnějších prknech.

HRANY

 • Snake Bite Tech - tato technologie zajišťuje výjimečné držení na hraně na ledu a ve smíšených jízdních podmínkách díky čtyřem samostatným kontaktním bodům v oblasti patky a tailu, které poskytují nezbytnou kontrolu a udržují na hraně.

SKLUZNICE

 • Premium Racing - tato skluznice využívá vysokorychlostní základový materiál s vysokou hustotou, který byl vybrán pro svou molekulární hmotnost a který zajišťuje bezkonkurenční rychlost, vynikající odolnost proti opotřebení a zvýšenou absorbci vosku. 

SYSTÉM MONTÁŽE

 • 2 x 4

Kód: SATV#MLT
Model ATV od značky Sims z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2022. Barva černá. Dřevo, kov, uretan. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Navštívené produkty

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM