BLACK FRIDAY: neuvěřitelné slevy právě teď! Časově omezeno | Výměna nebo vrácení nevhodného dárku až do 15.1.2024
0
SNOWBOARD SIMS FLUID (THE DAY) WMS

Doprava zdarma -20 % Akce

Snowboard sims fluid (the day) wms - oranžová

Model FLUID od značky Sims z kategorie dámské snowboardy. Kolekce 2022. Barva oranžová. Více o tomto kousku
Výměna nebo vrácení nevhodného dárku až do 15.1.2024
Tvoje cena 8 720 Kč
Původní cena 10 900 Kč
Získej další slevu za osobní odběr 262 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Doručení na adresu: úterý 5.12.
Vyzvedni zítra na těchto prodejnách (0 ks)

Dámský snowboard Sims Fluid

Byl to Bruce Lee, kdo řekl "Buď jako voda"? Pokud ne, tak by to tak mělo být. Se snowboardem Sims Fluid se dostaneš do proudu a už nikdy se nebudeš dívat proti proudu. Měkce prohnutý, odpouštějící a volný jako pták, Fluid je skvělé prkno, na kterém se můžeš učit, ať už jsi v tomto sportu nováček, nebo pracuješ na pilování nových triků ve snowparku.

Volná a suverénní deska Fluid s technologií Dual Twin Tip kombinuje nejlepší vlastnosti rocker a camber prohnutí, které zajišťují plynulou kombinaci hravosti a popu. SIMS M-Pop Camber umisťuje kontaktní bod prkna Fluid mezi nohy pro menší zavěšení při přechodu z hrany na hranu a snadné otáčení mimo střed prkna.

DETAILY

URČENÍ

  • Pro začínající a pokročilé riderky.
  • Freestyle, allmountain.

PROHNUTÍ

  • M-Pop Camber - rocker mezi nohama pro snadné manévrování a jibování bez chytání hran a camber zóny pod nohama pro výbušný pop. Flexibilní technologie Thin tip a tail projíždí rozbombardovanými dopady a rozbředlým prašanem a absorbuje ty nejhorší zlomy a přechody. 

TVAR

  • Dual Twin Tip - symetrický tvar se stelnou špičkou a patkou pro stejné jízdní vlastnosti na obě strany.
  • Flexible Thin Tip - tato technologie šetřící hmotnost snižuje množství materiálu ve špičce a patce prkna, což vede k nižší švihové hmotnosti, která usnadňuje a urychluje točení a rotační triky

JÁDRO

  • MOD I - v tomto jádru je použito 100% severoamerické originální lehké topolové dřevo. Topol je průmyslový standard a poskytuje stabilní dřevěné jádro ideální pro snowboarding. 
  • I Carbon Lite - karbonový pásek pro hladký ohyb bez navýšení hmotnosti.

LAMINACE

  • Bi-Tex - sklolaminát Standard v tomto rozložení pod úhly 0º a 90º vytváří měkký, ale stabilní flex, ideální pro začátečníky a jezdce, kteří hledají pružný, stlačitelný jib a výkon v parku.

SKLUZNICE

  • Premium Racing - tato skluznice využívá vysokorychlostní základový materiál s vysokou hustotou, který byl vybrán pro svou molekulární hmotnost a který zajišťuje bezkonkurenční rychlost, vynikající odolnost proti opotřebení a zvýšenou absorbci vosku. 

SYSTÉM MONTÁŽE

  • 2 x 4

Kód: SFLUID#MLT
Model FLUID od značky Sims z kategorie dámské snowboardy. Kolekce 2022. Barva oranžová. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit