0

Dámské snowboardy

Pro snadný výběr snowboardu se podívejte do naší poradny, nebo nás přímo kontaktujte.

Položek: 45

SNOWBOARDY

Proto, abyste si jízdu užily na maximum, potřebujete kvalitní snowboard vyrobený z kvalitních materiálů. Na našich stránkách najdete ten nejlepší výběr freeridových, jibových, freestylových i universálních snowboardů na trhu. Nabízíme také velký výběr raceových prken s tvrdým vázáním. Vybírejte z obrovského množství od výrobců snowboardů jako jsou Palmer, Burton, 247, Nidecker, Nitro, Salomon, Arbor atd.

Burton má snowboard pro každého

Ať už se snowboardingem začínáte nebo chcete nový snowboard určený na konkrétní disciplínu, pak nesmíte přehlédnout snowboardy Burton!

  Firma Burton je jedním ze světových leaderů ve výrobě snowboardů a nepochybně jedna z nejstarších značek. Značka Burton funguje již více než 30 let a její zakladatel Jake Burton je snowboardový průkopník.

Designéři firmy Burton přicházejí každý rok s novými inovacemi a vychytávkami, které dělají snowboarding ještě snažší a zábavnější. Každý Burton snowboard je plný technologií, které Vám pomůžou se snowboardingovým progresem.

 

Jste snowboardový začátečník

Pokud chcete se snowboardingem začít, pak doporučujeme pánský universální snowboard Burton Bullet, který skvěle funguje na jakémkoliv povrchu. Holky pak určitě ocení dámský snowboard Burton Feather, se kterým můžete očekávat rychlé pokroky.

 

 

Jezdíte na prkně už dlouho a chcete snowboard, který Vás nezklame za žádné situace?

Pak je skvělá volba např. snowboard Burton Process, oblíbený Burton snowboard Jussiho Oksanena. Pro holky má Burton připraven dámský universální snowboard Burton Feelgood, na jehož funkce spoléhá např. Kelly Clark.

 

 

 Je Vaší oblíbenou disciplínou freestyle snowboarding?

Pak určitě vyzkoušejte freestyle snowboard Burton Joystic nebo snowboard Burton Nug, který díky konstrukci můžete mít o 8-10 cm kratší, než klasickou délku snowboardu! Pro holky pak Burton připravil dámský freestyle snowboard Burton Lux.

 

 

 Podlehli jste kouzlu jibování a street snowboardingu?

Pak je jasná volba jibovací speciál snowboard Burton Hate.

 

 

Dětské snowboardy

Firma Burton samozřejmě myslí i na nadcházející mladou generaci! Pokud hledáte prkno pro svého potomka, určitě neuděláte chybu, když vyzkoušíte dětský snowboard Burton Chopper.

 

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM