Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Nový snowboardy pro krále sněžný stopy

Mráz nám letos zatím leda přejíždí po zádech, ale neboj, obzory už jsou zářivější; dny prvního sněhu už se totiž nenávratně blížej! To je jasný znamení, že by ses měl začít připravovat na novou sezónu. A kdy jindy pořídit nový prkno než před sezónou, kdy bude svoboda svahu chutnat ještě mnohem líp než všechny předchozí roky? Na shopu nám teď přistály extra cool snowboardy od předních brandů, který jenom čekaj, až s nima někdo vyrazí na downhill. Playstation 5 už je stejně všude vyprodanej, tak co jinýho pod stromeček?

19.11.2020 276

Jako první tu máme skutečnou laskominu. Lib Tech je snowboardová láska jako trám, domovská stanice všemocnýho Travise Rice a samozřejmě dílna fantastickejch prken na víceméně všechny typy povrchů a obtížností. Nezáleží, jestli teprve děláš první zatáčky ve snowparku, nebo už shredíš po sněhu jak profík – Lib Tech tě širokou paletu modelů rozhodně nezklame. Navíc jde o ryze americkej produkt, hnanej kupředu neutuchající vášní pro snowboarding. A jejich vizuální provedení necháme mluvit samo za sebe...

GNU je totální stálice snowboardovýho světa pro muže i ženy, která nás každou kolekcí dokáže překvapit. Výjimkou není ani letošní zimní drop, kterej v sobě klasicky snoubí prvotřídní kvalitu za smysluplnou cenu. Desky GNU jsou proslulý tím, že začátečníka podržej, ale profíka nezraděj. Navrch přidej okulahodící designy, a máš na světě snowboard, na kterým je radost jezdit.

Pak je tu naše dlouholetá femme fatale jménem Roxy. Letošní kolekce není jen ohlédnutím za předchozími 30 lety působení na snb scéně, ale hlavně dalším krokem kupředu k zdokonalení tří základních kamenů celého brandu – stylu, výkonu a ženskosti. Dva kousky, které doputovaly k nám shop, jednoznačně dokazují, že Roxy se o svou výsadní pozici nemusí bát. Jejich technologické zpracování v ničem nezaostává za silným estetickým zpracováním.

 

 

No a na závěr nesmí chybět poctivá klasika od Burton, ve stylový kombinaci tmavých barev s bílou, se kterou krásně splyneš s okolní krajinou. S prknama od Burton si na svý přijde profi rider i zelenáč svahů.

 

 

 

>> VŠECHNY NOVÝ SNOWBOARDY TADY << 

>> Kdyby sis nevěděl rady, zkus náš snowboard konfigurátor << 

 

Tak šťastnou volbu a ještě šťastnější cestu!

 

Vyhlížející první náznaky sněhu, 

tvoje BS Crew.

 
 

BLACK FRIDAY 2020 To chci

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM