Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Tři bráchové naučili Austrálii milovat skate. Vyzkoušej Globe a taky se zamiluj

Za velkejma změnama často stojí maličkosti. Třeba za tim, že se začalo v Austrálii stavět víc skateparků, mohla jedna knížka bráchů, který skejtování zasvětili celej svůj život. Poznej příběh Globe a podívej se, jaký novinky ti letos přináší.

28.06.2020 233

Začátek love story mezi Austrálií a skejtama najdeme už na konci sedmdesátek, kdy začali bejt bráchové Peter a Stephen Hillovi ve skejtování dost dobrý. I když ale už dávno vyhrávali soutěže, pořád byli v očích sousedů a širšího okolí vnímaný jako ty, co dělaj brajgl a nikam nesměřujou.

„Jednoduše jsme byli nezaměstnatelní. Pro okolí jsme byli lůzři s dětskejma zálibama a bez budoucnosti,“ popsal Matt, jaký pověsti se skejťáci v tý době v Austrálii těšili. Kluci se proto rozhodli, že místo toho, aby zapadli do očekávání a škatulek okolí, vytvoří si vlastní práci blízkou jejich zálibám a spolu s třetím bráchou Mattem se pustili do výroby skate hardwaru a bot.

„Nerozhodli jsme se, že uděláme ze skejtování byznys. Rozhodli jsme se zajistit, že nebudeme muset pracovat,“ popisuje Peter Hill.

 

 

Postupně začali přidávat další produkty, točit videa a napsali dvě knížky, který obrátily kontinent protinožců vzhůru nohama. Zvali si je do ranních show, odpoledních show, psali o nich v časácích a v novinách a jejich texty a vyprávění zaujalo lidi natolik, že se začaly po celý Austrálii stavět skateparky.

Za kvalitu Globe se zaručujou i profíci jako je Rodney Mullen, Mark Appleyard a Ryan Decenzo. Přidej se k nim a staň se průzkumníkem globu na Globu. Všechny novinky i starší věci od nich najdeš >> tady << nebo už jen pár scrollů níž.

 

 

>> LONGBOARDY <<

 

          

 

 

>> CRUISERY <<

 

        

 

 

>> KOMPLETY <<

 

          

 

>> VŠECHNY NOVINKY NAJDEŠ TADY<<

 

Do Globe zaláskovaná,

BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM