Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Tour po továrně na sny, kterou NEJDE NEMILOVAT

Kdyby ti někdo nabídl tour po továrně, nejspíš by ses ho z jedničky zeptal/a nazpátek jestli se nepraštil o nějakej soustruh do hlavy. Chápeme. Jakmile by ale řekl, že jde o fabriku Mervin Manufacturing, měl/a bys okamžitě zbystřit. O takhle hustý a správný továrně jsi totiž – a teď klidně vsadíme naše snowboardový kalhoty – ještě nikdy neslyšel.

14.11.2019 531

Dneska se to přitom už moc nenosí. Většina továren leží někde hodně daleko od místa, kde se produkty z ní prodávaj, a brandy se za místa výroby v lepšim případě styděj, v horšim případě je tajej.

A přesně o nich tenhle dnešní blog nebude. Abychom ti přidali k pozdnímu podzimu trošku pozitivního vibu, představíme ti fabriku jménem Mervin Manufacturing, ze který každej den vyjížděj prkna značek jako GNU, Lib Tech nebo Roxy. Bez jakýhokoliv patosu totiž můžem říct, že tady prostě chceš pracovat. Projdeš se s náma?

 Vítej u Mervina v obýváku v herně

V tomhle welcome videjku ti Mike a Pete (jo divný, žádnej Mervin tam neni) v 5 minutách ukážou, proč je pro ně Mervin snová továrna na snovym místě, která dělá nejen snový prkna ze snovejch materiálů, ale hlavě dobrý kámoše. K tomu uvidíš hranolky usmažený na prkně, týpka se šroubovákem a parukou nebo banánový slupky ve sněhu. A hlavně samozřejmě dost přehnaný záběry ze surfů snow- i skateboardů. Kdybys měl z dnešní showcase vidět jen jedno video, ať je to tohle!

 

Made in USA opravdový lidi

Víš jak poznáš prkno z Mervinovy továrny? Tak, že je z něj cejtit vibe konkrétního člověka, kterej se s nim piplal. A jak ti ukáže tohle video, jsou to dost... skvělý lidi. Sice trochu blázni, ale to jsme stejně všichni. S prknem pod nohama to ani jinak nejde.

 

Testovačka (čehokoliv) za barákem 

Velká výhoda kluků a holek z Mervinu? Jakmile je trefí ta magická střela jménem nápad, můžou hned vyrobit prototyp. A z jedničky ho otestovat. Jak je to možný? Tahle továrnička totiž leží ve městě Sequim kousek od Seattlu. Tim pádem maj LITERALLY za barákem pacifickej oceán (na surfy), ale i Olympijský hory including několik ledovců (na snowboardy a lyže). Už chápeš, co mysleli tou snovou lokací?

 

Recyklacelegrace pro kámoše

S tim, co jsi zatim o Mervinovi slyšel, je ti tohle už asi jasný. Všechny materiály, celej proces, využívaná energie... to všechno překonává i ty nejpřísnější eco měřítka o stovky procent. A pozor, nejde o žádný zběsilý naskočení na nějakej trendy vlak.

Vzniklo to tak, že když Mike a Pete továrnu zakládali, většina jejich zaměstnanců byli jejich kámoši. A tak logicky nechtěli, aby museli pracovat s jedovatejma látkama nebo nebezpečnym odpadem. Proto si to celý jedou přírodně a... funguje jim to víc než dobře.

 

A co z toho všeho vzniká?

Dobrá otázka (ještě aby taky ne, když jsme si ji položili sami). A odpoveď na ní je mega jednoduchá. Skvělý snowboardy, skejty a surfy. Protože je nám celej tehle merviňáckej přístup strašně sympatickej, nemůžou jejich kousky chybět na našem shopu. Nemaj sice vlastní brand, ale jejich snowboardy dělaj pro tyhle značky:
 

>>LIB TECH<<

>>ROXY<<

>>GNU<<

Takže pamatuj, jakmile si koupíš jakýkoliv prkno od těhle 3 brandů, velká část z toho půjde jako support do Mervin Manufacturing. A oni budou moct i díky tobě dělat dál věci takhle skvěle a po svym. Jo a abychom nezapomněli! Jestli nemáš dost, určitě si dej projížďku po celym jejich webu. Stojí to za to.

 

Hrdý supporters těch,

co to myslej a dělaj dobře

Tvoje BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM