Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

TOP 5 ski areálu Rejdice – U-rampa, 3 levely a vzduchovej polštář

Chceme, aby tvoje první zima v nový dekádě byla speciální. A tak ti ke každýmu SNB nebo setu, kterej u nás pořídíš, dáváme zajímavý koření ve formě skipassu do areálu podle tvýho výběru. Starý přísloví sice se řiká, že darovanýmu koni se na zuby nekouká, ale my řikáme, že snowpark neni kůň. A tak ti představujeme všechny snowparky, který v naší nabídce najdeš. Dneska se podíváme na zoubek ski areálu Rejdice. 

19.12.2019 528

Jestli tě náhodou celá tahle akce minula, koukni na blog, ve kterym jsme tenhle letošně-zimní vylepšovák hrdě oznamovali světu. Dozvíš se tam taky přesný podmínky akce, kterejma tě tady nebudem zatěžovat. Zatim ti ale klidně stačí vědět, že za určitej nákup dostaneš skipass za free. A protože vybírat se musí zásadně z celýho menu, házíme ještě odkazy na představení areálů Monínec a Ještěd.

Ale rychle k tomu, co je důležitý teď a tady. Na co se teda můžeš těšit ve skiareálu Rejdice?

1) Dobře postavenej snowpark. Pro všechny

Face it, Rejdice nejsou ten největší skiareál v Čechách. Jakmile ale porovnáš s celkovou plochou areálu s rozlohou snowparku, dostávaj se Rejdice na přední příčky českejch žebříčků. Snowparku věnovali celou jednu sjezdovku a narozdíl od jinejch areálů, kde jsou lidi na prkně spíš trpěný, V Rejdicích rider hned cejtí, že se na něj berou ohledy.

Snowpark je 950 metrů dlouhej a najdeš v něm 20 překážek, který jsou navíc hezky rozdělený podle náročnosti, takže si na svý přijdou jak snowboardový junioři, tak sněhem a větrem ošlehaný matadoři. Když k tomu přidáš ještě U-rampu, která by neměla chybět ani letos, tak ti z toho jasně vychází jeden z nejlepších snowparků v ČR. Ne náhodou se tady konalo několik závodů!

2) Ten gigantickej polštář aka místo na špatný dopady

Přál sis vždycky vyzkoušet nějakej šílenej trik, ale nebyl sis 100% jistej a nechtěl riskovat svoje zdraví? Tak vyraž do Rejdic! V jejich snowparku totiž najdeš exkluzivní tréninkovou pomůcku jménem Extra Bag. Kdž to vysvětlíme ve zkratce, je to 4 metry vysoká a 1,2 tuny těžká vzduchová matrace umístěná pod big jump.

Takže je ti asi jasný, že dopady na ní jsou o hodně velkej kus bezpečnější. Nedávno navíc přibyly cedule s návodama a signalizační zařízení, který měří vítr. Tim pádem tady riziko zranění klesá ještě blíž k nule.

3) Pohodový prostředí (a ceny)

Jak už jsme nazančili, Rejdice nepatřej spíš mezi největšim areály. To se projevuje hlavně tim, že místní personál si na nic nehraje a netváří se v lepšim případě důležitě, v horšim otráveně, když s tebou musí něco řešit. Navíc tu většinou nebejvá nacpáno k prasknutí, takže se jezdí dost plynule a pokud vyrazíš v nějakej míň frekventovanej čas, můžete mít klidně s partou sjezdovku celou pro sebe. K tomu se tohle chillový prostředí se odráží i v cenách občerstvení. A dát si oběd nebo večerní drink bez toho, aniž by tvoje peněženka vykrvácela, je přece vždycky fajn.

4) Slunce zapadá, jízda nekončí

Rejdice jen tak neuspíš. Celej areál je vybavenej osvětlením, takže tvoji jízdu nezastaví ani západ slunce. Tohle platí i pro snowpark, takže i tam si můžeš užít po setmění. Před noční směnou samozřejmě na svah vyjážděj rolby, takže večer na tebe hezky čerstvě upravenej sníh. Začíná se v 6, končí se v 8, takže se ani nemusíš bát, že by ti uteklo nějaký zásadní dění v hospodě.

5) Mezi Jizerkama a Krkonošema  

Taková místní specialitka je, že se areál nachází na hranicích mezi 2 nádehernejma kouskama Česka– Jizerkama a Krkonošema. Možná proto se nemůžourozhodnout, kam vlastně patřej, a tak tvrděj, že do obou. Je to taky kousek od Jablonce, tcož přináší solidní dopravní dostupnost jak ze severskejch měst, tak z Prahy, ze který se čas dojezdu pohybuje pořád okolo hodiny.


 

Tak co, dal/a by sis Rejdice? Stačí objednat jednu letošní SNB desku nebo jakejkoliv SNB komplet (stejně sis to přál/a udělat, ne?) a skipass je tvůj!

[SNB desky]

 [SNB komplety]

 

Mraky dalších

bezepčnejch přistání

přeje,

Tvoje BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM