Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

TOP 5 ski areálu Monínec – láska k Burtonu a snowtubing

Chceme, aby tvoje letošní zima byla speciální! Proto, pokud si u nás koupíš novej snb, pošleme tě na jeden z nejlepších českejch ski areálů. Ten první, kterej ti představíme, je areál Monínec!

06.12.2019 558

Začneme pěkně od začátku – jak jako že tě pošleme do ski areálu? Pokud tě minulo naše oznámení o tomhle skvělym bonusu, kterej k novýmu snowboardu dostaneš, koukni >> SEM <<.

A teď zpátky k Monínci, jednomu z nejlepších ski areálů v Česku. Co od něj čekat a proč se vydat zrovna na něj? Připravili jsme ti jeho TOP 5, který ti na všechny důležitý otázky dokážou rychle odpovědět.

 

  1. Monínec najdeš mezi Prahou, odkud pojedeš hodinu, a Táborem, z kterýho to máš 20 minut.
  2. Monínec je většinou ten první a taky ten poslední z areálů, kde si můžeš zajezdit. Má totiž speciální zasněžovací technologii, která umělej sníh vyrábí bez chemie a stačí jí k tomu jen voda a vzduchu. Když se to pak spojí, zůstane na kopci sníh klidně až do dubna, kdy teploty budou dávno nad nulou, se kterejma si běžnej sníh nepotyká. Na Monínci ale teoreticky můžeš jezdit i v plavkách – umělej sníh by měl vydržet až do pětatřiceti stupňů.
  3. Další výhodou je, že leží na jedinečnym přírodnim ledovci, a to je možná taky důvod, proč se mu přezdívá Česká Sibiř.
  4. A co jízda? Na Monínci najdeš dvě červený sjezdovky v celkový dýlce 1800 metrů, snowboardovou i lyžařskou školičku pro malý i velký, na vrchol tě vyveze čtyřsedačková lanovka a další tři vleky. Samozřejmostí je půjčovna vybavení, servis, restaurace, kde se zahřeješ uvnitř i zvenku, ubytování a taky kopec vyladěnej na sáňkování, bobování a snowtubing!
  5. Pokud tě láká nějaký vzrůšo, zkus zábavnou trať s překážkama, tunelama a boulema. Svojí jízdu si můžeš pořádně užít, a potom se s ní i pochlubit. Její záznam si stáhneš ze speciální appky, která je napojená na kamery. Zážitek si proto můžeš uchovat i dlouho potom, co zuješ snowboardový boty a otřeš si helmu.

 

 

A jeden TOP navíc. Pokud si chceš k Monínci vytvořit ještě pevnější vztah, tak dobře poslouchej. Jedna z akcí, která tam probíhá, spojuje značku Burton a roztomilejma děckama! Jmenuje se Burton Young Punks, kde nejdřív týmy dětí do 15 procvičí jízdu s týmovejma jezdcema Burtonu (!!!), a pak po jejich vedením závodí o ceny. No nechtěl/a bys bejt hned o něco mladší?!

 

 

Akce se skipasem platí na všechny >> snb sety << a nový nezlevněný >> desky <<.

 

Pozdravuj od nás na Monínci a pošli nám video ze zábavný trati,

tvoje nejvěrnější,

BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM