Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Dárek ke každýmu SNB. Den na horách zadáčo

S tim, jak se blíží doba, kdy poprvý po dlouhym období, kdy se všichni jenom potili, nasadíš boty na snowboard a sjedeš kopec, exponenciálně roste i těšení se. Proto jsme se spojili s top českejma ski areálama a připravili překvápko pro všechny nedočkavce, který si u nás koupí prkno nebo SNB set. Na co přesně se můžeš těšit?

01.12.2019 1666

Mohli bychom tady dlouho okecávat, proč je zima skvělý období a proč máme rádi sníh, ale neuděláme to. Je nám totiž jasný, že seš tady proto, abys zjistil, co navíc ke svýmu nákupu dostaneš.

Je to jednoduchý – stačí si u nás koupit nějakej >> SNB komplet << nebo nezlevněnou letošní >> desku <<, a k tomu pro ještě víc zábavy dostaneš denní skipas do jednoho ze tří českejch ski areálů. Akce platí od začátku prosince až do vyprodání zásob (zásob skipasů, ne snowboardů). Tak kam se můžeš těšit?

 

Ski areál Monínec

Monínec stojí na jedinečnym přírodnim ledovci a z Prahy je to co by kamenem dohodil (slabá hodinka autem). Stačí sednout na čtyřsedačkovou lanovku (nejlíp se třema kámošema), nasadit brejle a pustit se z přes kilák dlouhý sjezdovky. Zahřátí a něco k jídlu najdeš ve dvou restauracích, a pokud se ti podaří vyrazit bez prkna nebo bez bot (takový věci se taky můžou stát), zadek ti zachráněj v místní půjčovně. Pokud budeš chtít něco extra, nic ti nebrání v tom vyzkoušet si snowtubing!

 

Ještěd

Zapomeň na výmluvy, na Ještěd se dostaneš bez problémů i hromadnou dopravou nebo skibusem z Prahy. Tenhle supermoderní ski areál stojící ve stínu televizního vysílače, kterej znáš z obrazovek nebo z knih, ti nabízí adrenalinovou strmou sjezdovku a taky lehčí kopec na zdokonalování techniky. Pokud jedeš nonstop (rozuměj doma-kopec-doma), určitě oceníš i sprchy a úschovnu báglů. A další plus je, že díky wifi můžeš streamovat rovnou z lanovky nebo vleku.

 

Rejdice

O ski areál Rejdice se dělí Krakonoš s Jizerákem (určitě existuje), takže doprava tam je stejně bezproblémová, jako do zbývajících dvou ski areálů. Kromě kiláček dlouhý a více než dvě fotbalový hřiště široký sjezdovky ti Rejdice nabídnou i sadu překážek, a dokonce i sněhem obalenou u-rampu, kterou už ozkoušeli i přední český jezdci. Pokud by to na tebe bylo málo rozjetý, můžeš zkusit, jaký to je po skoku dopadnout do měkkoučkýho vzduchovýho polštáře.

 

Tak nezapomeň, akce platí od začátku prosince do vyprodání zásob! A prkno si můžeš objednat i online, stačí pak jenom do poznámky napsat, jakej skiareál sis vybral/a!

Vidíme se na sjezdovce nebo v parku,

BSnbCREW


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM