Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Santa Cruz je Starej zákon a Apokalypsa v jednom

Dorazily k nám novinky od skejťácký rockstar. Santa Cruz je značka profláklá svym nezaměnitelnym stylem, kterej mluví sám za sebe. A to že ti toho řekne HODNĚ. S takhle libovejma kouskama nebudeš jen tak někdo od vedle, ale největší frajer/ka v ulici. Novinky od tohodle skejťáckýho lovebrandu jsou totiž z jiný dimenze, buď je miluješ, nebo se chytáš za hlavu, kdo něco takovýho navrhnul. I v druhym případě je ale low-key obdivuješ. Tak čekuj, co bude v 2021 hot!

21.01.2021 366

Když jsme psali, že bude nová kolekce Santa Cruz hot v novym roce, rozhodně jsme nemysleli, že nebude cool i za padesát let. Tohle oblečení je totiž přesně to, co se bude nosit při mimozemský invazi. Návrháři v Santa Cruz udělali šílenou kolekci, mysleli ale i na minimalisty. Každej rider totiž občas potřebuje bejt (jak by řekla babička) „slušně oblečenej.

Tak co, už se taky nemůžeš dočkat? Začneme klasicky u toho, na čem (nám) nejvíc záleží. Můžeš hádat třikrát – malá nápověda, jmenujem se Boardstar.

 
 

>> SK8 DESKY <<

Desek k nám dorazilo zatim jenom pár, tak jsme se rozhodli si tě trochu vyzkoušet a přihodit nějaký naše další osobní favs. Poznáš, co je nový a co je starší ale taky libový?
>> KREJZY KOUSKY <<>> MÍŇ KREJZY, ALE POŘÁD LIBOVÝ KOUSKY <<

>> ČEPKY <<

       

 

>> PONOŽKY <<Tak co, taky tě nový kousky unesly tolik, jak nás?

>> ČEKUJ JE VŠECHNY POD MAGICKYM ODKAZEM <<

 

 

Se stylem v duši, 

tvoje BS Crew.

 

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM