0

Skate desky Santa Cruz

Značka Santa Cruz Skateboards se sídlem V Santa Cruz v Kalifornii byla založena v roce 1973 třemi kamarády - Richardem Novakem, Dougem Hautem a Jay Shuirmanem. Společnost Santa Cruz je dlohodobě ctěná jako jedna z nejoriginálnějších a nejvlivnějších skate značek, která přežila v průběhu let a přispěla k inovaci a modernizaci skateboardů a skateboardingu obecně.

Položek: 14

SANTA CRUZ Skateboards

Santa Cruz je archetyp pro skateboarding. Nikdo nedělá boardy dýl než tahle parta z Kalifornie. Street a bazény, oceán a sníh, jakýkoliv povrch - stačí říct a postaví to. 

Rick Novak, Doug Haut a Jay Shuirman, všichni surfaři z Kalifornie, vyrábějí prkna na všechno už od roku 1973. Jejich společnost NHS je jednou z nejúspěšnějích dirtsibucí celé skateboardové scény.

Za skvělé designy a nezaměnitelný styl musíme poděkovat Jimu Phillipsovi - z jeho pera vycházejí historické i současné designy, včetně ikonického loga Screaming Hand

U prkna však zábava nekončí. Skateboarding a streetwear jsou dnes už neodmyslitelnou součástí fanoušků. Spousta skaterů se řídí heslem nosím, co jezdím. Takže má značka Santa Cruz také merch oblečení, které je mezi skaters velmi populární.