Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Rider's paradise od Vans: Nový boty na skate i BMX

Jestli jsi někdy v posledních dnech aspoň pohnul se žaluziema, tak asi víš, že v ulicích se začínaj čim dál tim víc zabydlovat feláci jménem sluneční paprsky. A pro všechny skate i BMX riders to může znamenat jediný. Možná pomalej, ale určitě jistej začátek nový sezony. A jak líp bys ji chtěl přivítat, než v novejch botách?

12.03.2019 291 0

Teď k tomu máš totiž naprosto ideální příležitost. Naše regály totiž dostaly hodně tlustou injekci novejch bot, který byly sestrojený za jedinym účelem. K dokonalý jízdě. A znáš snad nějakej brand, kterej by měl bejt k tomuhle povolanější, než Vans?

Dál už to nebudeme protahovat. Všechno postatný najdeš v níž položenym a proklikávacim teaseru. Všechny ty vaflový podrážky už se nemůžou dočkat tvýho kliku, nákupu a na konec (nebo spíš začátek?) gripu. Dopřeješ jim a sobě tu radost?

 

Berle Pro

Aby bylo jasno, jde o první pro model hodně prudce stoupající hvězdy jménem Elijah Berle. Takže se nemusíš bát, pro ten název nešli Vans do zdravotnickejch potřeb. Pro co ale šli, byla revoluční technologie jménem Wafflecontrol™. Díky ní máš nad gripem ještě větší kontrolu, ale nemusíš tomu obětovat komfort tvejch nohou. Takže jseš pak schopnej klidně tohohle.

 

 

Old Skool Pro

Klasika klasik aka legendární Old Skooly. Ale tyhle jsou vytuněný o Ultra Cush HD vložku, vulkanizovanou podrážku a upravenej povrch navrženej proti prodření. To z nich dělá naprosto ideální obojživelníky, na který se můžeš spolehnout ve skatepartku, ale oslněj i při procházce po streetu. Vybereš si kombinaci all-black, nebo all-wine?

 

 

Kyle Walker Pro

Další pro model, tentokrát od Kylea Walkera. Divokost tohohle ridera ocenil třeba Thrasher magzine, když mu v roce 2016 udělil prestižní titul Skater of the Year. A jeho bota odpovídá jeho skillu. Duracapem vyztužený oblasti pro větší odolnost, Wafflecontrol™, UltraCush a mraky dalších vychytávek, který ti umožněj jet pokaždý na 120 %.

 

 

Chima Ferguson Pro

Jen málokdo má na prkně tak ladnej a stylovej pohyb jako australskej maestro Chima Ferguson. A stejný přídavný jména můžeš použít i o jeho pro modelu. V novinkách máme jak nový colourways jeho bestsellerovýho prvního modelu, tak zbrusu novou druhou generaci. 

 

 

TNT Advanced Prototype

Další hvězda na našem pro modelovym nebi. A silná inspirace jejich autorem Tony Trujillem, respektive jeho životnim a jezdeckym mottem „Do it your way and never compromise“. O detailech si můžeš počíst v samostanym blogu, kterej jsme těmhle raketám věnovali při jejich releasu. 

 

 

BMX sekce

Když necháš na ikonickejch modelech Old Skool a Sk8-Hi vyřádit dva někoklikanásobný vítěze X-Games v BMX, nemůže to dopadnout špatně. Scotty Cranmer, repsektive Kevin Peraz se toho ani trochu nebáli a tak jsou jejich pro-modely nejen dokonalý po technologický, ale dost zajímavý i na tý druhý, designový stránce.

 

 

Keep ridin' and risin'
BS Crew


Boty se slevou až 70 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM