Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Žhavý zboží: Vans signature model Tonyho Trujilla

Tony Trujillo. Thrasher Skater Of The Year nebo King of the Road. Svéráz, co si vždycky dělal věci po svym. A tak taky dopadla jeho poslední spolupráce s Vans. Pěkně po jeho. Představujeme aktuálně nejžhavější zboží, signature boty Vans TNT Advanced Prototype!

08.08.2018 1584 0

Co si budem. Tyhle boty jsou třída sama pro sebe. Ostatně stejně jako Tony. Vans UltraCush Lite 3D stélka, vyztužená a pogumovaná Duracap špička a brand new wafle na podrážce, co na gripu držej jak přilepený. Vteřiňákem. Na rozteklym asfaltu. 


Tony Trujillo feat. Ylonka Csáková. Madafakin' růžová. ©Vans

U těch waflí se ještě zastavíme. Vans to v tomhle samozřejmě nemá jednoduchý, protože nároky se každej den neskutečně zvětšujou. Každej má rád něco jinýho a každýmu to na gripu uklouzne v tý nejmíň vhodný chvíli… Neni se pak čemu divit, že s každou botou to je TO NEJLEPŠÍ. Protože vono fakt je… 


Tyhle wafle + tvůj grip = VSL ©Vans

Nový rozdělení podrážky v kombinaci s nejlíp umíchanou směsí gumy na světě přináší větší kontakt se zemí, okamžitej přenos pohybu a pocit, jakoby tam vůbec nebyla. Díky vylepšený gramáži v echt namáhanejch místech vydrží víc, dojede dál a vyskočí výš. 

Tony Trujillo platí za nejvíc badass ridery, takže o vybranejch materiálech fakt neni třeba diskutovat. Jeho agresivní styl víc než číkoli jinej vystihuje právě slogan Thrasheru „Skate and Destroy“.

Jak sám říká: „Do it your way, and never compromise.“ Jeho Vans signature model je toho jasnym důkazem.

Tyhle boty prostě nebudou spokojený, dokud jim nenaložíš jak Miloš Becherovce. Tak se koukej činit a klikej na ten nejrůžovoučtější odkaz pod sluncem.

>> Vans TNT Advanced Prototype čekaj jenom na tebe! <<

 

Keep pushing your limits,

BS crew


Mikiny a trika se slevou až 40 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM