Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Žhavý zboží: Vans signature model Tonyho Trujilla

Tony Trujillo. Thrasher Skater Of The Year nebo King of the Road. Svéráz, co si vždycky dělal věci po svym. A tak taky dopadla jeho poslední spolupráce s Vans. Pěkně po jeho. Představujeme aktuálně nejžhavější zboží, signature boty Vans TNT Advanced Prototype!

Co si budem. Tyhle boty jsou třída sama pro sebe. Ostatně stejně jako Tony. Vans UltraCush Lite 3D stélka, vyztužená a pogumovaná Duracap špička a brand new wafle na podrážce, co na gripu držej jak přilepený. Vteřiňákem. Na rozteklym asfaltu. 


Tony Trujillo feat. Ylonka Csáková. Madafakin' růžová. ©Vans

U těch waflí se ještě zastavíme. Vans to v tomhle samozřejmě nemá jednoduchý, protože nároky se každej den neskutečně zvětšujou. Každej má rád něco jinýho a každýmu to na gripu uklouzne v tý nejmíň vhodný chvíli… Neni se pak čemu divit, že s každou botou to je TO NEJLEPŠÍ. Protože vono fakt je… 


Tyhle wafle + tvůj grip = VSL ©Vans

Nový rozdělení podrážky v kombinaci s nejlíp umíchanou směsí gumy na světě přináší větší kontakt se zemí, okamžitej přenos pohybu a pocit, jakoby tam vůbec nebyla. Díky vylepšený gramáži v echt namáhanejch místech vydrží víc, dojede dál a vyskočí výš. 

Tony Trujillo platí za nejvíc badass ridery, takže o vybranejch materiálech fakt neni třeba diskutovat. Jeho agresivní styl víc než číkoli jinej vystihuje právě slogan Thrasheru „Skate and Destroy“.

Jak sám říká: „Do it your way, and never compromise.“ Jeho Vans signature model je toho jasnym důkazem.

Tyhle boty prostě nebudou spokojený, dokud jim nenaložíš jak Miloš Becherovce. Tak se koukej činit a klikej na ten nejrůžovoučtější odkaz pod sluncem.

>> Vans TNT Advanced Prototype čekaj jenom na tebe! <<

 

Keep pushing your limits,

BS crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM