Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Rick & Morty pro všechny Primitive(s): 2. epizoda vesmírnýho kolaba!

Rick a Morty – asi nejvostřejší animák, jakej si kdy dovolili vysílat na americkejch víc nebo míň placatejch obrazovkách. Primitive – brand skatovýho svéráze Paula Rodrigueze, kterej ti už názvem dá najevo, že si nehodlá na nic hrát. Tyhle dva proudy se potkaly jak Labe a Vltava u Mělníka a vznikla naprosto ujetá, barevná a hlavně zábavná kolekce. Která navíc vypadá mega dobře!

10.04.2019 417 0

Jeslli jsi někdy viděl seriál jménem Rick a Morty, jsou další písmena zbytečný jak vidlička k polívce. Tenhle animovanej klenot prostě musíš zbožňovat a nejspíš jsi i zaregistroval, když jsme na shop dropovali jejich první kolekci kolabující s Primitive Skateboarding.

Paula Rodrigez, legendární skate rider a zakladatel brandu Primitive v jedný osobě, patří mezi takovýty lidi, kterejm se daří všechno na co sáhnou. A jejich první kolabo s Rickem a Mortym nebyla výjimka. Takže ti teď logicky přinášej druhou epizodu tohohle stylově vesmírnýho komba.

Tenhle barák ukrejvá link na CELOU kolekci, rozumíš?

A pro ty, který seriál nikdy neviděli: Popsat ti tuhle magořinu v jednom odstavci je asi jako člověk bez nohou – prostě to nejde. Určitě by ses neměl nechat zmást animovaností, protože to neni žádná pohádka, kterou pustíš na zabavení svýmu otravnýmu 5letýmu bratránkovi. Je to dost temnej koktejl místama toho nejjednoduššího a místama toho nejpropracovanějšího humoru, kterej asi nestráví každej.

A tuhle brutální ujetost se povedlo přenýst i na všechny ty mikiny, trika a skate desky. Primitive si k tomu navíc nachystal hodně sick lookbook, o kterej se s tebou prostě nemůžem nepodělit. Jak sis možná všimnul, všechny fotky jsou proklikový a fungujou jako portál, kterej tě přenese rovnou na detail produktu v shopu. To jen aby ses v tomhle nákupnim vesmíru neztratil jak Rick s Mortym.

Casual Rick'n'Morty thuggin'

A rada na závěr – s nákupem nedoporučujem čekat. Ty nejběžnější velikosti typu (čti L a M) nám mizej před očima rychlostí Notre Damu, takže jestli ti něco padlo do oka, objednávej to hned a bez rozmyslu. Jak správnej Primitive.

>>VŠECHNY KOUSKY Z KOLEKCE PRIMITIVE SKATEBOARDING X RICK & MORTY NAJDEŠ HÝR<<

 

Felák pro tvůj intergalaktickej styl,

BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM