Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Primitive letí do vesmíru! Čekuj jejich intergalaktický kolabo s Rick and Morty

Na nebi společnejch kolekcí se objevila nová hvězda. A z obou svejch tvůrců si bere to nejlepší. Je to ujetý jak Rick a Morty a jako všechno od Primitive Skateboarding to vypadá prostě dobře. Tim pádem nás to dost baví. A tak jsme pro tebe sepsali menšího průvodce touhle stylovou galaxií.

25.10.2018 354 0

Jak už jsme si tu párkrát nadšeně přiznali, fakt hodně si ujíždíme na různejch kolabech. Vždycky, když se k už tak libovýmu brandu přidá nějaká vnější síla, vznikaj z toho boží věci. A ty jsou potom schopný posunout tvůj styl do úplně jiný dimenze.

No a v tomhle případě to platí skoro doslova. Dohromady to totiž dali Primitive Skateboarding, brand legendárního skatera Paula Rodrigueze, a tvůrci skvělýho seriálu Rick and Morty. A i když jsi neviděl ani jeden díl tohohle skvostu, neni to důvod, abys s náma neskočil do tohohle fresh portálu. Wubba Lubba Dub Dub!

 

TRIČKA

I kdybys byl ze všech těch kolab zmatenej jako Morty, nebo na ně nadávál jako Rick, jednu věc tomuhle upřít nemůžeš. Ty designy jsou prostě cool. Takže i když neznáš nazpaměť každou hlášku, můžeš těmahle kouskama osvěžit svůj outfit. Třeba na vyjádření postoje pro sobotní ráno je to prostřední triko podle nás naprosto ideální.

MIKINY // BUNDA

Z každýho kousku týhle kolekce je prostě cejtit, že to neni nějakej lacinej merch, ale poctivej kus oblečení od skvělýho brandu. Takže tvoje obavy o to, že po prvnim vyprání máš mikinu bez potisku, můžou klidně zmizet jak Mr. Meeseeks po dokončení svýho úkolu. Jestli nejsi takovej znalec Rick&Morty vesmíru, vysvětlovačku přirovnání najdeš v tomhle lehce otravnym, ale o to chytlavějšim songu.

DESKY

A tohle už je uplná chuťovka. Ať už designově, nebo konstrukčně. Z decků je znát, že je dělal skateovej brand, kterej vlastní PROskater. Naprostá kvalita. A o designech se nebudem rozepisovat, protože třeba ta koláž je úplně mimo naše omezený pozemský vnímání. Jestli by ses měl prokliknout jen jeden obrázek z celýho teaseru, ať je to pls tenhle.

 

>> NA VŠECHNY KOUSKY Z PRIMITIVE X RICK AND MORTY KOLEKCE TĚ PŘENESE TENHLE LINK <<

 

Hrdý sponzoři všech vesmírnejch dobrodruhů,
Tvoje BS Crew 

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM