Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Q&A: Vánoční LAST MINUTE nákupy

Děláme to všichni, nikdo z nás na to neni hrdej a občas se za to to dokonce sami nesnášíme. Ale stejně to tak většinou dopadne. Věci se prostě delaj na poslední chvíli. Podle naší časoprostorový teorie existuje něco jako gravitace, která přitahuje dokončení všech úkolů úplně nejblíž k deadlinu. A protože letošní Vánoce nejspíš nebudou výjimka, sepsali jsme pro tebe všechno, co bys měl o last minute nakupování v našich shopech vědět. 

11.12.2019 834

Je nám jasný, že až budeš tenhle článek doopravdy potřebovat, budeš mít už dávno několikadenní zpoždění a tvůj časovej harmonogram bude rozházenej jako seno po poli. Takže ti narozdíl od lidí, co stojej na eskalátoru nalevo, uděláme laskavost, nebudeme zdržovat a vezmeme to stručně. A přehledně po otázkách, co tě zajímaj.

Ještě předtim ale přineseme 2 uklidnění. Zaprvý, u nás určitě najdeš nějakej top dárek. Kromě stylovýho oblečení, vánočních klasik (s/o pro ponožky a underwear) máme celkem dost doplňků nebo hrnků

Do kdy musim objednat, abyste mi to doručili do Vánoc?

Do Vánoc (tim myslíme, že dorazí 23.) stíháme doručit všechny objednávky, který k nám dorazej do 9:00 v pátek 20. prosince (pokud nevybereš jako dopravce Zásilkovnu). Neřikáme, že něco pozdějšího nejde doručit, ale držíme se zlatýho pravidla „Neslibuj co nemůžeš splnit“. Long story short, prostě to radši objednej nejpozdějc ve čtvrtek. Víš jak blbě se vstává před devátou.

Do kdy můžu nakupovat / vyzvedávat zboží na prodejně?

Klidně na Štědrej den! Tuhle záležitost pro všechny milovníky adrenalinu nabízej 4 z 5 našich kamennej shopů. Otevřeno od 10:00 do 16:00 budou mít Revolution (Revoluční 2), El Niňo (Palackého nám. 2), Wanna B (Myslíkova 28) a Easy Rider (Jugoslávská 15).

Mění se před Vánocema otevírací doba? 

To si piš. A k lepšímu. Abys měl/a čas nakoupit buď dřív ráno, nebo pozdějš večer, natáhli jsme otevíračku do obou směrů. Konkrétně to vypadá takhle:

  • Popcorn shop: 9:00 – 21:00

  • Revolution: 9.00 – 22:00

  • Easy Rider: 9:30 – 20:30

  • El Niňo: 9:00 – 21:00

  • Wanna B: 9.30 – 20:00 

Do kdy můžu vrátit zboží?

Znáš to, i Ježíšek někdy dělá chyby. U nás má na nápravu nadstandardní časovou porci, rozdaný i přijatý dárky můžeš vrátit až do konce ledna, takže do 31.

 

>>Tak neztrácej čas a vybírej ty nejstylovější dárky pod timhle odkazem<<

 

Šťastný a stylový

Vánoce přeje,

Tvoje BS Crew

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM