Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Napověz Ježíškovi, co chceš najít pod stromečkem

Možná sis už všimnul/a, že se blíží něco velkýho. Každá výloha je vycíděná, prodavači se hodili do gala, světýlkama se ozdobily i pouliční lampy, a když přijdeš domů nebo k babičce a dědovi, cítíš ve vzduchu tu dobře známou vůni cukroví. Pokud nechceš ani ty tuhle přípravu zanedbat a pro jednou si vybrat dárky, ze kterejch budeš mít upřímnou radost, mrkej na tenhle inspirací nabitej blog!

05.12.2019 648

Asi si před sebou nemusíme hrát na to, že na Vánocích máme nejradši tu společně strávenou dobu. I když je to fajn jen tak chillovat u telky a cpát se cukrovím, tak jsou věci, kterejm se v tenhle sváteční den nevyhneme. Do nekonečna opakovaný historky z rodinnýho života, vtípky o zlatym prasátku nebo máma vystresovaná z toho, že není uklizeno tak, jak by si představovala (a je to samozřejmě tvoje vina).

Nejlepší na Vánocích je prostě už odmala ten pocit, kdy stojíš u stromečku a hádáš, co ve všech těch třpytivejch balíčcích bude.

Proto jsme tobě i Ježíškovi připravili takovej malej seznam dárků, kterej by mohl bejt odpovědí na to, co chceš letos najít úhledně zabalený pod stromečkem. Nebo ti třeba poradí, co pořídit kámošům.

Tak už to neodkládej a vyber si dárek, kterej ti udělá skutečnou radost. Jako vždycky můžeš klikat na všechno, co se ti líbí. Proto: 

Milý Ježíšku, přeju si...

 

 

SNOWBOARD

 

           

 

 

 

ZÁZRAČNÝ VÁZÁNÍ BURTON STEP ON

 

                 

 

 

TRENKY, KTERÝ JE RADOST UKAZOVAT

 

               

 

 

TEPLOUČKÝ RUKAVICE

 

               

 

 

PONOŽKY NA SNOWBOARD, KTERÝ VYŠPERKUJOU KAŽDOU JÍZDU

 

               

 

 

STYLOVEJ PÁSEK

 

               

 

 

VTIPNÝ PONOŽKY

 

               

 

 

MÍT Z ČEHO PÍT

 

           

 

 

VANSKY, JEŽÍŠKU, VANSKY

 

               

 

POŘÁDNOU HELMU NA SNB

 

               

 

 

FEŠÁCKÝ BRÝLE NA SNB

 

               

VYBRAT SI POZDĚJC

 

                

 

Ať ti balíčky pod stromečkem udělaj pořádnou radost! A kdyby to náhodou nevyšlo, máme pro tebe pomocnou ruku v podobě možnosti vyměnit nevhodný dárky až do 31. ledna!

Na cukroví těšící se, 

tvoje BS_Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM