0
PONOŽKY STANCE MISFITS SNOW

Ponožky stance misfits snow - černá

Model MISFITS SNOW od značky Stance z kategorie pánské ponožky na snowboard. Kolekce 2018. Barva černá. Polyester, nylon, elastomer. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

Ponožky Stance Misfits Snow

The Misfits will never die. Tyhle snowboardové ponožky oslavují jednu z nejznámějších punkových skupin The Misfits. Krom toho taky oslavují teplo, protože jsou to nejsilnější ponožky od Stance, vybavené speciální technologií Toe Box Oven, která udrží vaše prsty na nohou v teple i v těch nejtvrdších podmínkách.

 

Firma Stance byla založena roku 2009 v Kalifornii, aby změnila pohled na ponožky, které byly do té doby jako módní doplněk spíše opomíjeny. Stance již patří mezi zavedenou klasiku, nejen díky zajímavým motivům, ale i díky kvalitnímu zpracování a zesílení v namáhaných oblastech okolo paty a špičky. Oblíbenost ponožek dokazuje mnoho originálních kolaborací se známými umělci, ale i fakt, že Stance byly v roce 2016 jmenovány oficiálními ponožkami americké basketbalové ligy NBA. A stejně dobře jako ponožky umí Stance i spodní prádlo, nebo plavky.


Kód: M758C18MIS#BLK
Model MISFITS SNOW od značky Stance z kategorie pánské ponožky na snowboard. Kolekce 2018. Barva černá. Polyester, nylon, elastomer. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM