Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Prsa! A další hravý novinky od Vans, na který si chceš sáhnout

Pokud si kliknul na článek hned po přečtení slova prsa, vítej! Pokud hledáš prsa, najdeš je, značka Vans jim totiž věnovala celou kolekci. Neudělala to ale jenom proto, že jsou krásný, ale taky proto, abyste na ně z preventivních důvodů víc sahali (s výslovným dovolením jejich majitelky samozřejmě). Ukážeme ti ale i víc než jenom prsa!

30.12.2019 712

Pokud by existovala anketa Best of život, našli byste je mezi TOP 5. Prsa maj prostě všichni rádi. Holky, protože jim slušej, a kluci, protože v nich našli svoje b(r)e(a)st friends. Jak ale upozorňuje kolekce Vans zaměřená na prevenci rakoviny prsu, všechno kolem prsou není jenom na duze.

Nechceme tě příliš děsit, ale rakovina prsu není úplně vybíravá – líběj se jí mladý holky i starší paní, a dokonce i starší pánové, protože jo, i pánský prsa jsou prsa, i když o nich takhle nepřemějšlíš. Naštěstí si jí stačí všimnout včas a tahle měkká a hravá část těla může bejt zas zdravá!

A sem vstupuje Vans s kolekcí Breast Cancer Awarness, která má na prevenci a včasný léčení upozornit. Zároveň Vans věnuje 200k dolarů britský organizace Copa Feel!, která ukazuje mladejm lidem, jak se sebevyšetřit. 

 

A nejlepší na tom je, že to nemusíš dělat sama, ale může tě vyšetřit i tvůj kluk, kterej bude v prohmatávání prsou možná dokonce daleko pečlivější než ty sama.  

 

Pokud tuhle záslužnou činnost podporuješ, podívej se, co za >> prsatý kousky << Vans přichystalo. Jestli chceš prsa podporovat jinak, podívej se na jiný >> novinky << od týhle uvědomělý skejtový značky.

P.S. Pokud nejsi zrovna britskej youth, ale prohmatávací prevence rakoviny prsu tě zajímá, koukni na českou neziskovku Loono, která dělá to stejný!

 

 

PODPORUJ PRSA

OBLEČENÍM / BOTAMA

 

   

 

          

 

 

A UŽ BEZ PRSOU

BATOHY

 

          

 

 

MIKINY

 

          

 

 

KULICHY

 

    

 

 

BOTY

          

 

Další novinky od Vans najdeš >> tady <<

 

Tak neber prevenci na lehkou váhu

a šahej si pravidelně na prsa.

Zdravím přetékající,

Tvoje BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM