Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Proč jsou pánský plavky pohodlný? Protože Quiksilver

Když se řekne léto, naskočí ti asi horko, pláž, voda a někomu vyjedou na mysl i holky v plavkách. Protože jsme ale pro rovnoprávnost, dáváme prostor i klukům v plavkách! I pánská nabídka totiž představuje rozmanitý vzory, barvy a střihy, mezi kterejma je radost si vybírat. A to už 50 let díky Quiksilveru!

19.05.2020 55

Blížil se konec šedesátejch let, všude kolem se to hemžilo květinovejma vzorama, vzduchem se nesla vůně trávy a pánský plavky byly děs a hrůza. Neforemný, těžký a navíc způsobovaly vyrážku. Proto se dva australský týpci se zálibou v surfování rozhodli, že uvolněný poměry z období hippies nemusej znamenat nepohodlí.

 

 

Alan Green a John Law si proto půjčili od Alanova táty dva a půl tisíce dolarů, sedli do garáže v městečku Torquay na západním pobřeží a začali vyrábět plavky, takzvaný boardshorts, který by byly lepší, než všechno, co bylo na trhu.

Plavky zkrátili a použili lehčí a odolnější materiál na výrobu a mohli jít se svym dílem ven. Do loga dali vlnu inspirovanou starym japonskym obrazem a název značky upravili ze slova, který objevila Alanova žena při čtení knížky. Ze slova „quicksilver“, který znamená něco nepolapitelnýho, tekutýho, nestálýho a měnícího se, jenom odstranili céčko a vzniknul Quiksilver.

 

Začátkem 70. let nikdo nebyl na pohodlný plavky zvyklej, proto se z Quiksilveru brzo stala vyhledávaná značka nejenom v Austrálii, ale i v Americe a Evropě, díky který si chlapi začali rádi oblíkat plavky.

 

I když teď už Quiksilver vyrábí i vybavení pro další prknový sporty, v podstatě je to pořád plážová značka, která letos, 51 let po jejím založení, přináší >> novou kolekci <<, která vyzývá k akci všechny vodu milující, teplý počasí respektující a pohodlí vyžadující týpky. Prohlídni si, v čem můžeš strávit letošní léto a nezapomeň, že všechny obrázky jsou tradičně proklikový!

 

 

>> PLAVKY VŠECH DÉLEK <<

 

          

 

 

>> TRIKA A TÍLKA <<

 

          

 

 

>> SKOČ DO VLN <<

 

          

 

 

>> KŠILT V LÉTĚ JAKO KDYŽ NAJDEŠ <<

 

                        

 

>> VŠECHNO OD QUIKSILVERU <<

 

Vidíme se na pláži,

navždy tvá,

BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM