Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

POZOR: 30 % dolu na bundy a kalhoty!

Forbes vydal svejch tradičních 30 pod 30 a nám se to číslo tak zalíbilo, že jsme se rozhodli vám udělat radost a zlevnit všechny BUNDY A KALHOTY O TŘETINU! Máme tolik barev, velikostí a střihů, až se ti z toho zatočí hlava jako třeba tomuhle riderovi z Backsidu 1260. Punk neni mrtvej a zima taky ne, tak se zabal do těch nejstylovějších kousků a vyraž na svah, protože (stejně jako ty) sezóna má to nejlepší ještě před sebou! 

10.02.2020 407

 

Všimli jsme si, že se nám tady zrodil takovej nešvar – všichni pohřbívají letošní zimu do jejího imaginárního hrobu zaživa! A to se nám nelíbí hned ze dvou důvodů – zaprvý chceme ještě jezdit a zadruhý je to docela neprávem.

I když to ve městech vypadá, že je zima v posledním tažení, tak třeba na Ještědu má sněžit i za měsíc! No a abysme tě motivovali dát týhle nebohý zimě ještě šanci, zlevnili jsme ÚPLNĚ VŠECHNY bundy a kalhoty o 30 %!

 

 

A protože ježdění nepočká, tak jsme se rozhodli ti usnadnit práci a sestavit pár vzorovejch outfitů – ať už jsi jemná duše nebo chceš mít na svahu fakt drsnej look. A jako bonus, žes dočet/dočetla až sem, ti řeknem ještě jedno tajemství – zlevněná je i spousta libovek do města, jako třeba super trendy bundy Carhartt!

Tak a už konec povídání, obrázky jsou klasicky magicky proklikový, takže klikej o sto šest, protože narozdíl od třicetiletý války, tyhle slevy končí za 6 dní!


>> PRO ĎÁBLÍKY <<

Červená a černá je kombinace pro zlobivý kluky.

 

>> HODNÝ HOLKY <<

S těmahle pastelovejma barvama tě každej pozná i z protějšího svahu.

 

>> STREETWEAR <<

V tomhle bodě už ti asi došlo, že ty pravý Vánoce slavíme uprostřed února.

 

>> BAD GIRLZ <<

Nejsi křehká květinka a růžová barva tě omrzela na základce? Protože temný barvy jsou na holkách hot jak čerstvej svařák na svahu. 

 

>> PRO KREATIVNÍ KLUKY <<

Chceš se na svym outfitu kreativně vyřádit a bejt na sjezdově pořádně vidět? Neni lepší způsob než prokombinovat ty nekonečný barevný možnosti, který náš eshop nabízí.

 

Se srdcem na svahu se loučí

největší fanoušek letošní zimy, 

tvoje BS Crew

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM