Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Polar Skate Co.: švédský stoly s geniálním designem

Umělecký kousky na čtyřech kolech, mega kvalitní oblečení a jeden hodně spešl hrníček. To všechno najdeš na dnešních švédskejch stolech. Navíc se dozvíš, něco o Pontusoci Alvovi – zakladateli Polar Skate Co. kterej je víceméně skejtovej nadčlověk. Nejenže založil skvělou značku, zároveň se stal protagonistou DIY kultury a hodnot, který ve světě skateboardingu pomalu ale jistě mizej. A to vlastně dělá celá značka Polar. Je to magickej koktejl kvality, silnýho příběhu a nespornýho stylu, kterej i nám podlamuje kolena.

09.07.2020 418

Jak jsme už nastínili, Pontus Alv, kterej stojí za Polarem, je fakt inspirativní postava na skejtový scéně. V rodiném Malmu rozjel obrovský DYI hnutí, kdy si skejťáci začali ručně stavět vlastní místa na ježdění. Zároveň se Pontus zajímá i o roli skateboardingu ve městě a o to, jak právě ježdění může město rozvíjet (viz. super rozhovor). Chce totiž udržet skateboarding v ulicích, kam podle něj patří. A to se dost projevuje i na tom, co vychází z dílny Polaru. Pokud tě zajímá streetová kultura, kterou Pontus prosazuje ve svym ježdění i tvorbě, určitě stojí za to zčekovat undergroundovej film, kterej ho proslavil – The Strongest and the Strange

 

 

Atmoška, vibe, devadesátky, špičkovej materiál a design budoucnosti. Jak teda vypadaji ty novinky? Nejdřív pojďme zčekovat to, co bude skejťáky zajímat nejvíc!

 

>> Libový desky, ze kterejch si vybere minimalista i fanoušek odvážnejch vizuálů! <<


 

Kromě vlastních grafik, který by mohly viset klidně v pařížskejch aukčních síních, používá Polar i fotografie a nejrůznější koláže. Je to prostě průnik umčem všeho druhu, každá ta deska je osobitá a každá má svý kouzlo.  

 

 

Pokud zrovna nehledáš novou desku, tak nemusíš věšet hlavu, od Polar nám přišla i spousta jinejch skvělejch věcí! Co takhle třeba libovej hrníček? Jasně, člověk by si řekl, že hrníček asi neni úplný terno, ale na druhou stranu.. 

 

Je fakt <3!

A to nejlepší nakonec. Oblečení. Slyšíš správně. Umělecký díla, který si můžeš vzít na pivo nebo třeba na procházku. 

 

  

 

>> Tak jo, tady to je! <<

 

 

No už asi chápeš, co myslíme tim geniálnim stylem.  Kdybysme sem měli házet všechny kousky, který se nám líbí, tak bysme potřebovali kilometrovej blog, proto to teď necháme radši na tobě.

>> TAK KLIKEJ A ČEKUJ, CO NÁM Z DESIGNOVÝHO NEBE VŠECHNO PŘIŠLO! <<

Ze severního království zdraví

tvoje BS Crew. 


 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM