0

Skate desky Polar

Společnost Polar Skate Co byla založena Pontusem Alvem v roce 2010 a sídlí ve švédském Mamlö (ústředí se od té doby přestěhovalo do Portugalska). Desky Polar rychle získaly na popularitě díky určité "surovosti" a autentičnosti, kterou dominantní skateboardové značky v jižní Kalifornii, jak s zdá, ztratily. Skateboardy Polar se vyrábějí v továrně Bareback v Mexiku, která je známá výrobou nejkvalitnějších desek v oboru.

Položek: 26

Polar Skate Co

je skateboardová společnost, která se zrodila ve švédském Malmö. Brand, který původně začínal jako skate crew, si od svého uvedení na trh v roce 2010 vytvořila zcela originální image. Od jejího zrodu jde značka od úspěchu k úspěchu a kolekce ztěkesňují její základní hodnoty: kultura skateboardingu a originální grafika. 

Jejich inspirace skateboardovou kulturou prosvítá zejména střihem jejich kalhot, ketrý spopularizovali skateři jako Mark Gonzales v 90. letech.

Se značkami jako Carhartt WIP nebo Converse spolupracovali na výrobě limitovaných kolekcí oblečení, hardwaru a obuvi, které si osvojili skateři a nadšenci streetwearu. Pokud znáš některé grafiky na jejich tričkách, pak tě potěší, že Pontus Alv, zakladatel značky, je všechny kreslí sám!

Skate Team Polar