0

Skate desky Polar

Společnost Polar Skate Co byla založena Pontusem Alvem v roce 2010 a sídlí ve švédském Mamlö (ústředí se od té doby přestěhovalo do Portugalska). Desky Polar rychle získaly na popularitě díky určité "surovosti" a autentičnosti, kterou dominantní skateboardové značky v jižní Kalifornii, jak s zdá, ztratily. Skateboardy Polar se vyrábějí v továrně Bareback v Mexiku, která je známá výrobou nejkvalitnějších desek v oboru.

Položek: 33

Polar Skate Co

je skateboardová společnost, která se zrodila ve švédském Malmö. Brand, který původně začínal jako skate crew, si od svého uvedení na trh v roce 2010 vytvořila zcela originální image. Od jejího zrodu jde značka od úspěchu k úspěchu a kolekce ztěkesňují její základní hodnoty: kultura skateboardingu a originální grafika. 

Jejich inspirace skateboardovou kulturou prosvítá zejména střihem jejich kalhot, ketrý spopularizovali skateři jako Mark Gonzales v 90. letech.

Se značkami jako Carhartt WIP nebo Converse spolupracovali na výrobě limitovaných kolekcí oblečení, hardwaru a obuvi, které si osvojili skateři a nadšenci streetwearu. Pokud znáš některé grafiky na jejich tričkách, pak tě potěší, že Pontus Alv, zakladatel značky, je všechny kreslí sám!

Skate Team Polar

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM