Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Pobřeží bohatý na vlny, slunce a zážitky: Dej si Surf & Travel na Kostarice + slevu 20 %

Jo víme, že tvoje myšlenky jsou teď hypnotizovaný spíš tim prknem, který se používá ke sjíždění kopců. Ale zároveň jsme si jistý, že se tvoje sluncechtivý já někde v koutku duše už těší na léto. A tak pro tebe máme jednu doslova horkou novinku, která ti může čekání na sluneční paprsky hodně drasticky zkrátit. A taky ti přinýst zážitek, kterej si budeš pamatovat do konce života.

04.02.2019 255 0

Jestli patříš patříš mezi čtenáře našeho blogu, který disponujou věrností psa a pamětí slona, tak určitě víš, jak jsme v létě nejdřív začali naše kolabo se Surf and Travel a potom tě zvali na historicky první Surf Camp powered by Boardstar. A protože se nenecháme zastavit ani těma pár centimetrama sněhu, co se momentálně povalujou po ulicích, zveme tě na další trip. Tak zapoj svojí fantazii a nech od nás pozvat na vlnu zážitků. Tentokrát na Kostariku.

Naše představa ráje dostává hodně reálný obrysy...

Takže amigo, víš co to znamená Costa Rica? Kromě toho, že to je nádherná země ve Střední Americe, se tyhle dvě slova daj přeložit i jednotlivě. Costa znamená pobřeží. Rica znamená bohatý. A to nejen optikou peněz, ale i ve smyslu hojnosti a vydatnosti.

Jestli si řikáš, proč jsme otvírali tohle lingvitický okýnko, tak neboj, má to svůj důvod. A to sice aby ti po následujích řádcích došlo, že to je naprosto dokonale vybraný (nebo přidělený, kdo ví) jméno pro tenhle kousek země mezi atlantikem a pacifikem.

„Kdo zkusil surfování jen v plavkách, pozná ten přirozený pocit, který se dá okusit jen na jižní polokouli. Proto právě Kostarika patří k těm nejlepším místům na světě.“

I tenhle poklad v podobě zlatavý pláže čeká jen a jen na tebe...

Jestli se Surf and Travel nakonec fakt vyrazíš, spadne na tebe asi dost velká hromada vydatnejch zážitků. Zkusit to všechno dostat do pár řádků by bylo hoodně náročný. Takže ber na vědomí, že to všechno je jen špička masivního, ale sluncem zalitýho ledovce. Ve městečku Tamarino, kam tenhle trip už v dubnu míří, se totiž můžeš těšit na:

  • Surfový lekce pro uplný začátečníky i pokročilý s českym instruktorem Aleše Tůmou a místní surfařskou legendou Jonathanem Zamorou
  • Spoustu surfařskejch spotů s různym dnem (útes, kámen, písek) a výbavu v ceně
  • Pláž s údajně nejhezčim západem sluncem na světě, kterej byl zvěčněnej třeba v kultovnim surfařskym dokumentu Endless Summer
  • Centrum vyhlášený pro svůj divokej noční život
  • Výlety do tropickejchch pralesů, sopečných oblastí a národních parků
  • Luxusní hotel, kterej budete mít jenom pro sebe (můžeš číst jako: party a BBQs u bazénu budou neomezený)

Ne, tohle neni ten nejhečí na světě. Ale taky neurazí, viď...

A ještě další ne uplně nepodstatnej benefit: Ať už se Surf and Travel vyrazíš kamkoliv, dostaneš za to slevu 20 % na Boardstar.cz. Aby ses mohl na tu cestu pořádně voháknout. Nebudeš přece ve světě dělat ostudu, žejo.

 

>> Všechny další slasti, který tě na Kostarice čekaj, najdeš na webu Surf and Travel, kam tě donesou vlny tohohle odkazu <<

 

Hrdej partner všech chytačů zážitkovejch vln,

Tvoje BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM