Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Surfování, pláže a Bali + 20% sleva. Vítej v ráji!

Nepíše se nám to lehce, ale je to tak. Léto 2018 je definitivně over. A tobě možná přijde, že to nebylo ten úplnej top. Jasně, fajn to bylo, ale možná se toho dalo zažít ještě o něco víc. Nasbírat ještě pár zážitků. Objevit víc novejch míst i lidí. Udělat něco, co jsi nikdy předtim nezkusil. Jestli ses v tom aspoň trošičku našel, koukej číst dál. Jak už to tak u nás bejvá, něco pro tebe klasicky máme.

14.09.2018 9273 0

Možná si na to ještě pamatuješ. Léto i klimatizace tehdy jely na plný obrátky a my tady psali o tom, jak jsme začali spolupracovat s týpkama ze Surf and Travel. A to, o čem si letní vítr šeptal už dlouho, ti konečně můžeme potvrdit i my. V listopadu se můžeš těšit na historicky první Surf Camp powered by Boardstar! A to už je slušná šance na doživotní zážitek.

Začátky prej bejvaj těžký. O těch našich se to ale říct nedá. My totiž začínáme zásadně ve stylu. A potvrzuje to i destinace tohohle tripu. Nečekej žádný umělý vlny z trenažéru ani cachtání se na Lipně. Tenhle Surf Camp jede na Bali.

Takovej vobyčejnej večír na Bali

Jasně, možná se ti v hlavě rozjížděj klasický vymlouvačky. Věty jako „Neumim surfovat, co bych tam dělal“ nebo „To bude určitě nebezpečný“ si už zase chtěj vzít slovo. A co jim dneska prostě říct, ať zmlknou? Pro jednou. Místo toho si radši počti, co všechno tam na tebe čeká. Chytit surfařskou vlnu totiž nikdy nebylo jednodušší.

Ubytování je zařízený. Na 14 dní je zamluvená surfařská vila s bazénem. Letenky si pošéfíš sám (dneska seženeš zpáteční letenku za necelejch 16K), ale přímo na Bali už dopravu neřešíš. Z letiště i na něj tě hezky odvezou. A surfování? Tvoje jediná starost bude, jak správně cejtit oceán a vlny. Ne že by to měl bejt nějakej problém. O vlnách na Bali se totiž řiká, že jsou ty nejlepší na světě. A taky prej, že dokud je nezkusíš, tak nepochopíš.

Jak moc je tohle ubytko v topu na stupnici od 10 do 10?

Pláž taky velice v pořádku...

Protože tohle bude totálně stress free trip, ty se nestaráš skoro o nic. Vybavení na surf bude zajištěný, 10 lekcí s instruktorem je taky zařízenejch a tvý pokroky si rozeberete i u videa. A k tomu všemu si střihneš 2 celodenní výlety po tomhle tropickym ráji. O grilovačkách, večeřích na pláži a nekonečnejch západech slunce ani nemluvíme. Jinak bychom ještě dostali chuť to tady celý zaBalit a odletět taky. Navždycky.

A jestli furt nejseš na 1000 % natěšenej (což by teda bylo divný), tak tě třeba přesvědčí takovej malej surfin' boost od nás. Jestli se fakt rozhodneš jet, dostaneš od Boardstaru nějakej ten gear od Rusty, speciální Surf and Travel pončo a taky 20% slevu na jakkoliv velkej nákup k nám. Celej camp trvá 14 dní a ty za něj zaplatíš 17 900 Kč. Neřikáme, že to je málo, ale za to všechno nám to přijde víc než fér cenovka.

Protože Bali nejsou jenom pláže...

...uvidíš toho mnohem, mnohem víc.

Takže jestli jsi to začal aspoň trošku někde vzadu v hlavě zvažovat, koukni do galerie dole, nebo přímo na web Surf and Travel. Jsou dva možný termíny, takže si můžeš vybrat, jestli si do diáře červeně zaškrtáš 3. až 17. listopad, nebo obodbí mezi 17. listopadem a 1. prosincem. Tak co, necháš se unášet vlnou?

 

Hrdej partner výjimečnejch zážitků,

Tvoje BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM