0

Picture Organic: namaluj si zimu podle sebe

Je to tak, přišly k nám novinky z dílny organickýho lovebrandu. Picture Organic Clothing nejenže používá recyklovaný materiály, zároveň navrhuje super kvalitní a fešácký kousky na hory i do města. Prostě s Picture se ve světě neztratíš. Ani se ten svět neztratí tobě před očima. Picture totiž bojuje za lepší budoucnost, tak bojuj taky. 

30.10.2020 3475

Jak asi víš, globální oteplování neni konspirace EU. Ani Clintonový a ani Putina. Prostě se to děje. A naštěstí si to na světě spousta lidí uvědomuje a je ready s tim bojovat. Jedni z těhle lidí jsou kámoši Julien, Jérémy a Vincent, zakladatelé Picture Organic Clothing. Ti se před dvanácti lety podívali okolo sebe a řekli si, že takhle to nejde dál. Je totiž pravda, že hlavně co se týče oblečení na hory, bejt ekologickej a mít čistou karmu neni vždycky jednoduchý. Jestli tě tohle téma zajímá, minulej rok jsme tomu věnovali samostatnej blog. 

Kluci z Picture se teda rozhodli svý oblečení dělat z plně ekologickejch materiálů, který nejenže přírodě nepřiloží ještě víc pod kotlem, ale naopak nám ukážou, že všechno je možný. A co si pod tim představit? Třeba recyklovaný pet lahve, bio bavlnu nebo eticky nastříhanou vlnu. Když si totiž vyzkoušíš jejich bundy, rukavice nebo ostatně cokoliv, zjistíš, že recyklovanej materiál je vlastně úplně stejnej jako ten nerecyklovanej. A k tomu se ráno můžeš s klidem podívat do zrcadla. No a co si pro nás kluci z Picture připravili letos? 


>> BUNDY <<

––– pro holky –––

 

––– pro kluky –––

 

>> ABY UŠI NEUMRZLY <<

        

 

>> (NEJEN) NA ČAJÍK <<

 

Tohle a spoustu dalšího najdeš pod >> magickym odkazem <<

Tak na nic nečekej a udělej změnu. Malou pro sebe, ale velkou pro planetu. A můžeš brázdit sjezdovky s úplně čistou hlavou. 

Z karantény mává, zase optimistická

tvoje BS Crew.