Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Nezávislej Skate & Destroy z pekla: Společná kolekce Independent X Thrasher

Ať se ti to zdá uvěřitelný jak chce, Independent letos slaví 40. narozeniny. A protože je to 100 % skateboardovej brand, rozhodli se pro oslavnou kolekci spojit se 100% skateboardovym magazínem. A protože Thrasher taky dost úspěšně dělá do gearu (a z nějakýho důvodu si ho oblíbilo spoustu lidí, který na skateu v životě nestáli, ale co už), nemohlo jejich kolabo dopadnout jinak než jako totální fire. 

28.12.2018 505 0

Brand Independent vzniknul tak, že před těma 40 rokama začala parta kámošů v kalifornskym městečku Santa Cruz vyrábět trucky. Dost jim to šlo a tak v tom pokračujou do dneška. Zajímavý je, že tenhle produkt zůstává pořád jejich královskou disciplínou.

Svět oblečení ale taky nezůstal úplně Independtem nedotčenej. Do historie udělali nesmazatelnou rejhu svym kultovnim logem. Každej kdo někdy aspoň prošel kolem skate shopu, musí znát legendární kříž, kterej najdeš v klasický podobě třeba na tomhle tričku.

Fenomén Thrasher je asi zbytečný dál rozebírat (kdybys náhodou joo chtěl, můžeš si na našem blogu přečíst jeho brand story), takže přejdeme k samotnýmu (proklikávacímu) představení Indepent X Thrasher kolekce. Pěkně jednoduše, jak to maj oba dva brandy nejradši.

 

KRÁTKEJ RUKÁV

Stejně jako jsou oba dva zúčastněný brandy skrz naskrz skateový, takový je logicky i jejich kolabo. To se projevuje absolutnim pohodlím, který zažiješ po oblečení těhle kousků. Nic tě nebude svazovat nebo limitovat v pohybu. Co se týče designů, ikonický Thrasher logo a Indepntent krédo „Built To Grind“ je samozřejmě included.

 

DLOUHEJ RUKÁV

Jak už jsme zmínili, Thrasher i Independent preferujou jednoduchost. A držej se toho i v týhle spolupráci. Nejvýraznější symbol obou brandů, pentagram a kříž, se tady potkávaj úplně napřímo. Pekelný plameny v nebeský dokonalosti. Nic víc, nic míň.

 

BUNDY

Když se vybírali colourways pro bundy, volba asi nemohla padnout jinam. Jestli vypadá líp temná černá, nebo hypnotická červená, necháme na tobě. My jenom doporučujem prokliknout obrázky a v detailu zčeknout, jak moc topově vypadá ten pentagram na zádech.

 

>> VŠECHNY KOUSKY Z 100% SKATE KOLEKCE INDEPENDT X THRASHER NAJDEŠ POD TIMHLE OHNIVYM LINKEM <<

 

Keep grindin'
BS Crew

 


Batohy Dakine se slevou až 60 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM