Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Německý čtyřkolkový mistrovství? S přehledem a dvojitě ovládnuto!

To, že podporujeme spoustu mladejch lidí, který žijou na plnej plyn a nebojí se jít za svym sportovnim snem, už asi víš. Za našima riderz stojíme vždycky, ať už jsou zrovna nahoře nebo dole jak teploty nad ránem. A o to víc nás těší každej jejich úspěch. Dej si náš poslední blog a dozvíš se, jak si boys z Hoffer Quad Racing týmu podmanili Německo. 

05.10.2018 1239 0

Protože výhry našich riders nejsou úplně neobvyklá věc, vyvinuli jsme si už takovej vítěznej reflex. Ten se dá shrnout do 2 základních pokynů. Pochlubit se & oslavit to. Protože neznáme nic horšího, než falešnou skromnost a promarněnou příležitost k novejm zážitkům (můžeš číst taky jako „k dobrý party“). 

Borci z Hoffer Quad Racing týmu patřej mezi naše oblíbence. Jízdu na plnej plyn maj v DNA a strach je pro ně něco jako sprostý slovo. K tomu se jim dost daří, takže jsme si tady na blogu už párkrát vychloubání jejich úspěšnym peřím užili. Počíst si o tom můžeš třeba tady.

Letošní sezonu se boys rozhodli vyrazit za hranice. Po celej rok se účastnili závodů, který byly součástí německýho mistrovství German CrossCountry GCC. A pak to přišlo. Poslední závod sezony, kterej měl rozhondout o všem. Oddělit zrno od plev a vítěze od poraženejch. A jak to všechno dopadlo?

Jan Zderčík

Honza byl celej rok dost horký želízko v ohni v kategorii XC Quad. I když v létě oslavil teprve 15. narozeniny, respekt celýho německýho startovního pole si získal dost rychle. Závodům s přehledem dominoval a nebejt jedný technický závady, tak vyhrál všechny závody z celýho ročníku.

Do posledního dílu sezony tak mohl jít úplně s klidem. Celkový vítězství měl už jistý dopředu, takže si mohl závod prostě užívat. Někdo by to možná odjel na flákače, ale ne tak tady Honza. Šel do toho zase na sto procent a připsal si ještě jedno vítězství. Prostě dost stylová korunovace. Ještě jednou připomínáme, to všechno v 15 letech. Radši ani nechceme vzpomínat na to, co jsme v 15 dělali my.

Juraj Varga

Zato u jeho týmovýho kolegy a bratia ze Slovenska Juraje Vargy to bylo o hodně větší drama. Juraj celej rok bojoval v prestižní kategorii XC Quad Pro a nutno říct, že taky dost úspěšně. Do posledního závodu šel z celkově prvního místa, ale náskok na druhýho měl jen pár bodů.

Takže karty byly rozdaný jasně. Ten lepší z nich vezme všechno. Ten horší zůstane navždycky jeden z poraženejch. Atmosféra na startu asi nemohla bejt hustější. Závod samotnej byl plnej zvratů a Juraj ve velký konkurenci nakonec skončil na 4. místě.

Mrzet ho to nemuselo, protože byl pořád před svym rivalem, takže to znamenalo jediný. Druhej titul německýho šampiona pro Hoffer Quad Racing tým. Posíláme obrovský gratulace a smekáme všechny klobouky, čepice i kšiltovky. A přejeme hodně štěstí do další sezony, ať v ní vytřete ještě víc zraků než v tý letošní. A hlavně si tu jízdu dál užívejte!

 

 

Hrdej sponzor všech neohroženejch jezdců,

Tvoje BS Crew

 


Batohy Dakine se slevou až 60 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM