Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

LOOKBOOK s bonusem: Batohy klidně i s 40% slevou

Málokdo si to uvědomuje, ale batoh je prostě věc, co máš VŽDYCKY s sebou. Nejen do školy, ale i na prázdniny, výlety, všude… Tim spíš by mu měla bejt věnovaná fakt pečlivá pozornost při výběru. A od toho jsme tady samozřejmě my. Tak to nebudem zbytečně protahovat a vlítnem do toho po hlavě. 

05.09.2019 3051

Tenhle lookbook jsme pojali jako tribute všem batohům, který s náma prožívaj všechny ty geniální plány, co si navymejšlíme. Šplh na strom v půl druhý ráno, spontánní výlet do Berlína, páteční lavička v riegráčích, máme pokračovat…?
 
Ať už si nejvíc užiješ to, že se ti v něm nerozsypou pastelky při ranní dobíhačce autobusu, nebo to, že v něm přesnej počet osmi lahváčů nebude zběsile cinkat o sebe, můžeme ti garantovat, že tady si vybereš. Máme totiž 1000+ batohů na skladě, který si v případě váhání můžeš osobně vyzkoušet v našich 5 pražskejch prodejnách.
 
 
Navíc teď spouštíme první vlnu novoškolních slev, takže se do toho skoč pěkně po hlavě, aby ten, co se ti zalíbí, byl ještě dostupnej!
 

P.S.

Nezapomeň, že všechny obrázky jsou proklikový a vedou přímo na produkt. Jestli tě teda nějakej batoh uchvátí, na nic nečekej a klikej ;) Spouštíme teď totiž navíc první vlnu novoškolních slev, takže se do toho skoč pěkně po hlavě, aby ten, co se ti zalíbí, byl ještě dostupnej! Kolekce 2019, here we come!

 

 


UCON ROLLTOP MERUŇKA ZATÍM VYPRODANÁ

 

 

[ BURTON TINDER TYRKYS ]

 

 

[ HERSCHEL RŮŽOVKA PRO KAŽDOU ŠPATNOST ]

 

 

ARMY BAD BOY NIKE ZATÍM VYPRODANEJ

[ ŠEDIVÁ ALTERNATIVA ]

 

 

[ DAKINE INFINITY ROLLTOP ]

 

 

VANS BLACK IS THE NEW BLACK VYPRODANEJ

 

 

[ SUNNY SIDE UP AEVOR ]

 

 

[ NIC NENI B&W AEVOR ] 

 

 

Namlsalo? Máme ještě mraky dalších modelů. A pro přehlednost jsme ty nejžhavější rozřadili ještě do následujícího článku:

 

Back2School: vrať se tělem, ale mysl nech s novym vybavením dál na prázdninách
 

 

Případně si všech 1000+ batohů proscrolluj pěkně po svym a po staru:

[ GIRLS ] ~ [ BOYS ]
 

 

Tak. A to už je fakt všechno.
Doufáme, že se brzy potkáme!
Třeba na tý lavičce,

BS crew

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM